UWAGA!

W tym tygodniu portEl poleca

 
Elbląg, W tym tygodniu portEl poleca

Od kultury przez duże K po popkulturę: konferencje i festiwale, wernisaże i wystawy, koncerty i spektakle, imprezy oraz festyny - w poniedziałki specjalnie dla naszych Czytelników prezentujemy wydarzenia kulturalne i rozrywkowe nadchodzącego tygodnia.

Ferie zimowe za nami, ale w kulturze niestety, podobnie jak w poprzednim tygodniu, utrzymuje się klimat ferii i odpoczynku. W mieście dzieje się niewiele...
      
       W czwartek 7 lutego o godz. 17.30 w Galerii Spatium Novum Biblioteki Elbląskiej odbędzie się wernisaż wystawy „Tam i tu”, prezentującej kreacje artystyczne studentów, absolwentów i doktorantów Wydziału Sztuk Pięknych UMK w Toruniu, które zostały zainspirowane starodrukami ze zbiorów Biblioteki Elbląskiej.
       Również w czwartek Centrum Sztuki Galeria EL oraz Klub Środowisk Twórczych Krypta zaprasza o godz. 18 do Krużganka na wernisaż wystawy fotografii Tomasza Karpińskiego. Wernisaż będzie połączony ze spotkaniem poetyckim, podczas którego będzie można także posłuchać wierszy Tomasza Karpińskiego.
       W piątek do klubu Mjazzga po raz kolejny przyjeżdżają norwescy muzycy - o godz. 20.15 odbędzie się koncert grupy Andy's Circus pod wodzą wokalisty, kompozytora i autora tekstów Andreasa Backera. Bilety w cenie 15 zł w przedsprzedaży i 20 zł w dniu koncertu.
      
       Tradycyjnie polecamy również wystawy - szczegółowe informacje o nich znajdziecie tutaj.
      
       Więcej informacji o bieżących i nadchodzących wydarzeniach znajdziecie w dziale IMPREZY oraz zakładce KULTURA. Możecie też liczyć na relacje i fotoreportaże z imprez przygotowane przez naszych dziennikarzy.
      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama