UWAGA!

W tym tygodniu portEl poleca

2014-10-27
Aktualizowany 2014-10-27 12:00
 
Elbląg, W tym tygodniu portEl poleca

Od kultury przez duże K po popkulturę: konferencje i festiwale, wernisaże i wystawy, koncerty i spektakle, imprezy oraz festyny - w poniedziałki specjalnie dla naszych Czytelników prezentujemy wydarzenia kulturalne i rozrywkowe nadchodzącego tygodnia w Elblągu i okolicy.

W tym tygodniu dzieje się niewiele -  a to zapewne za sprawą przypadającego w sobotę Dnia Wszystkich Świętych i niedzielnych Zaduszek.
      
       Dziś (poniedziałek, 27 października) w elbląskiej szkole muzycznej odbędzie się koncert w wykonaniu uczniów klasy: fletu, saksofonu, klarnetu, rogu, puzonu i perkusji. Początek o godz. 17. Wstęp wolny.
      
       W środę (29 października) o godz. 18.15 zapraszamy na kolejną projekcję czeskiego kina. Będzie można zobaczyć film pt. „Dama na torach” w reż. Vratislava Blażka i Ladislava Rychmana z fantastyczną rolą Jiriny Bohdalovej. Pokaz filmu odbędzie się w Sali Audiowizualnej Biblioteki Elbląskiej przy ul. św. Ducha 3-7. Wstęp wolny.
       Godzinę wcześniej Filia nr 5 Biblioteki Elbląskiej na Osiedlu Zawada zaprasza rodziców bądź opiekunów z dziećmi w wieku 4-6 lat na spotkanie z cyklu „Bajkowa wyspa”, podczas którego poznają historię z książki „Płaszcz Józefa” Simmsa Tabacka. Wstęp wolny.
      
       W czwartek (30 października) o godz. 17 UKS Jedynka zaprasza wszystkich zainteresowanych, szkoleniowców, zawodników oraz rodziców młodych sportowców na 2. Elbląską Konferencję Sportową, która odbędzie się w auli PWSZ w Elblągu przy ul.Grunwaldzkiej 137.
      
       W piątek (31 października) o godz. 22 GME, Centrum Sztuki Galeria EL, Stowarzyszenie Laboratorium Sztuki oraz klub Środowisk Twórczych mają dla elblążan propozycję nie do odrzucenia - Halloween 2014 z Galerią Muzyki ELektronicznej. Zapraszamy. Bilety w cenie 10 zł.
       Kino Światowid proponuje natomiast Zaduszki filmowe z niespodzianką. Z kolei Multikino zaprasza na całonocny maraton filmów grozy.
      
       Jeśli jeszcze coś wartego polecenia wydarzy się w Elblągu lub okolicy, informację o tym znajdziecie w dziale IMPREZY. Możecie też liczyć na relacje i fotoreportaże z imprez przygotowane przez naszych dziennikarzy.
      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama