UWAGA!

Wakacje z eŚwiatowid

Elbląg, Wakacje z eŚwiatowid
fot. Olga Kaszubska

Jak funkcjonuje multimedialna redakcja? O czym należy pamiętać pisząc tekst? Czy łatwo przeprowadzić interesującą rozmowę? Jak powstaje materiał filmowy? Z początkiem wakacji dziennikarze eŚwiatowid odsłaniają rąbka tajemnicy swojej pracy.

Pracownicy multimedialnego portalu kulturalnego Warmii i Mazur do odwiedzin redakcji zapraszają szczególnie uczniów podstawówek, gimnazjów i liceów.
     - Wszyscy chętni będą mogli stanąć przed lub za kamerą, przeprowadzić lub udzielić wywiadu - mówi Olga Kaszubska, dziennikarka eŚwiatowid. Również będzie można napisać recenzję, felieton, zapowiedź lub tekst informacyjny.
     Spotkania będą się odbywać w każdy wakacyjny wtorek, w godzinach od 10 do 14. Zapisy grup zorganizowanych (10 - 15 osób) przyjmowane są pod numerem tel. 055 611 20 84.
     Wakacyjne zajęcia w eŚwiatowid są wstępem do rozpoczynających się we wrześniu warsztatów dziennikarskich. Od nowego roku szkolnego zajęcia będą poszerzone o krótkie wykłady m.in. z prawa prasowego, historii i systemu mediów w Polsce i za granicą.
     - Na warsztaty będziemy zapraszać również dziennikarzy z innych redakcji, nie tylko elbląskich - zapowiada Olga Kaszubska.
Anieze
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Sekcja dziennikarska to nowa inicjatywa Młodzieżowego Domu Kultury dla wszystkich młodych ludzi, którzy nie boją się i, co ważne, lubią zadawać trudne pytania oraz szukać na nie odpowiedzi. Na zajęcia zaprasza Karolina Ciechorska. Warsztaty są skierowane także do licealistów, którzy lubią pisać i chcą rozwijać swój warsztat. Członkowie sekcji tworzą gazetę młodzieżową, biorą udział w warsztatach dziennikarskich, spotykają się z dziennikarzami, rzecznikami prasowymi, liderami grup społecznych oraz pomagają w organizacji imprez dla młodzieży (m. in. Debat Dociekliwych – cyklicznych spotkań dyskusyjnych związanych z problematyką społeczną i lokalną). Godziny zajęć:piątek 16.00 - 18.00
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    kukula(2008-06-28)
Reklama