UWAGA!

Wakacyjne fotki na wirtualnej wystawie

Elbląg, Wakacyjne fotki na wirtualnej wystawie
fot. nadesłana

Choć upały już za nami, lato i wakacje – przynajmniej dla studentów - trwają. Wciąż można przysyłać zdjęcia do wirtualnego wernisażu wakacyjnych zdjęć, organizowanego przez redakcję eKulturalni.pl

Wśród nadesłanych to tej pory fotografii są pejzaże z Wysoczyzny Elbląskiej, Zalewu Wiślanego, tajemnicze uliczki Barczewa, Elbląg po burzy i wiele, wiele innych.
       - Zależy nam na tym, by pokazać piękno naszego regionu, dlatego głównie czekamy na zdjęcia z Warmii i Mazur. Ale mile widziane będą również fotografie z innych zakątków kraju i świata – mówi Zuzanna Gajewska, redaktor portalu.
       Wirtualny wernisaż, jak sama nazwa mówi, odbędzie się w Internecie. Fotografie nie będą wisiały na ścianach, ale w sieci. Taka forma pozwoli wziąć udział w wydarzeniu kulturalnym na odległość, nie tylko osobom z różnych miejscowości, ale również osobom zagrożonym wykluczeniem społecznym.
       Portale eŚwiatowid.pl i eKulturalni.pl starają się ułatwiać dostęp do kultury osobom niepełnosprawnym.
       - Na naszym portalu mapowym można znaleźć mapę obiektów dostosowanych do ich potrzeb, obie strony posiadają wersje kontrastową dla osób niedowidzących, a treści gazety eŚwiatowid.pl czyta system IWONA – dodaje Zuzanna Gajewska.
       Tematyka zdjęć dotyczy podróży dlatego wernisaż redakcja zaplanowała na 27 września, w Światowy Dzień Turystki, o godz.18. A zdjęcia można przesyłać jeszcze do końca lata (23 września) wysyłając je na redakcja@ekulturalni.pl lub dodając na swój profil na portalu, zaznaczając przy tym opcję "Dodaj do wirtualnego wernisażu".
       Wernisaż nie ma formy konkursu, ale dla najaktywniejszych fotografów oraz osób, które „przyjdą” na wernisaż przewidziane są upominki.
      
       Pamiętaj: zgłaszając zdjęcie, oświadczasz, że masz do niego prawo autorskie, a Ty i znajdujące się na nim osoby trzecie zgadzacie się na opublikowanie Waszego wizerunku.
      
Edyta Jasiukiewicz, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama