UWAGA!

Wakacyjne fotki w wirtualnym albumie

 
Elbląg, Wakacyjne fotki w wirtualnym albumie
fot. nadesłana

Nie pozwólcie, by wakacyjne zdjęcia utknęły zapomniane w albumach czy zajmowały miejsce na dysku komputera – pokażcie je innym. eŚwiatowid.pl i eKulturalni.pl zapraszają do udziału w wirtualnym wernisażu wakacyjnych zdjęć. Wernisaż w sieci – widoczny na głównej stronie eŚwiatowid.pl - odbędzie się we wrześniu, kiedy większość turystów wróci ze swoich wojaży.

Okulary przeciwsłoneczne, strój kąpielowy, wygodne buty, dobra książka. Jest wiele rzeczy, które koniecznie trzeba zabrać ze sobą na urlop. Z pewnością należy do nich aparat fotograficzny, który utrwali nasze najlepsze wspomnienia z podróży. A skoro już macie zamiar robić zdjęcia, nie pozwólcie, by utknęły zapomniane w albumach czy zajmowały miejsce na dysku komputera – pokażcie je innym.
       - Są więc ponad dwa miesiące na zrobienie cudownych zdjęć. Mogą być kolorowe i czarno-białe, z Wami na pierwszym planie i zdominowane przez krajobrazy – mówi Zuzanna Gajewska, redaktor portalu eKulturalni.pl. - A będąc już przy nich. Pamiętajcie, że piękne pejzaże są nie tylko w odległych krajach, nasz region to idealne miejsce na pstrykanie fotek. Mile widziane więc będą Warmia i Mazury, ale chętnie zobaczymy też zdjęcia z mierzei, wybrzeża, gór i reszty świata.
       Jak zgłosić zdjęcie na wirtualny wernisaż? Wystarczy dodać je do swojego profilu na eKulturalni.pl i zaznaczyć przy nim okienko „Dodaj do wirtualnego wernisażu”.
       - Fotografie możecie wrzucać już dziś, a my je przejrzymy, poukładamy i przygotujemy na wrześniowy wernisaż. Tego dnia będziecie mogli zasiąść przed komputerami w towarzystwie znajomych i obejrzeć zdjęcia nadesłane przez użytkowników, między innymi swoje – dodaje Zuzanna Gajewska.
       Dla najaktywniejszych fotografów przewidziane są upominki.
      
       Pamiętajcie: dodając zdjęcie, oświadczacie, że macie do niego prawo autorskie, a wy i znajdujące się na nim osoby trzecie zgadzacie się na opublikowanie waszego wizerunku.

      
Edyta Jasiukiewicz, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama