UWAGA!

Walentynki ze Stachurskym

W Walentynki w Elblągu zaśpiewa Jacek Łaszczok znany fanom muzyki dance pod pseudonimem Stachursky. Większość jego piosenek poświęcona jest miłości.

Podczas koncertu w sali sportowej WOK Stachursky zaprezentuje zarówno swoje nowe piosenki, jak i utwory, które od dawna goszczą na listach przebojów. Zainteresowanie koncertem jest ogromne. Już dzisiaj nie można dostać biletów na koncert.
     Pierwszy utwór Jaceka Łaszczoka „Taki jestem” bardzo szybko odniósł ogromny sukces, podobnie jak płyta wydana pod tym samym tytułem. Stachursky nie jest artystą lubianym przez polską branżę muzyczną - nie bywa na bankietach, nie udziela wywiadów i nie pokazuje się w telewizji. Z założenia nie otrzymuje nagród przyznawanych przez polski przemysł fonograficzny. W ubiegłym roku wystąpił jednak na Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu w koncercie finałowym plebiscytu „Super Jedynki”.
     Każda płyta Stachursy’ego nagrywana jest jednocześnie w kilku krajach. Korzysta z usług producentów z USA, Włoch, Niemiec i Czech. Wielokrotnie występował za granicą - do historii przeszły już jego koncerty w USA i Niemczech. W najbliższym czasie planuje trasę koncertową poprzez kraje Azji.
opr. AK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama