UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Warsztaty fotograficzne

Już po raz piąty odbędą się Międzynarodowe Warsztaty Fotograficzne pt. "Krajobraz - Środowisko - Sztuka" Elbląg - Stegna 2001. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w szkoleniach, prelekcjach i zajęciach praktycznych prowadzonych przez najlepszych fachowców w dziedzinie fotografii. Warsztaty rozpoczną się 8 września.

Międzynarodowe Warsztaty Fotograficzne "Krajobraz - Środowisko - Sztuka" to cykl zajęć przygotowany przez mistrzów obiektywu i skierowany do miłośników fotografii. Uczą się oni między innymi obróbki fotograficznej, uczestniczą w wykładach i prelekcjach prowadzonych przez autorytety w tej dziedzinie, a także oglądają wystawy zdjęć znakomitych polskich i zagranicznych fotografików.
     - Nawiązując do trzech minionych edycji warsztatów przygotowujemy m.in. program obróbki fotograficznej - zajęcia laboratoryjne nad fotografią czarno - białą oraz cyfrową - mówi Karolina Lichacz, rzecznik prasowy Wojewódzkiego Ośrodka Kultury w Elblągu, współorganizatora warsztatów. - Będzie można wziąć również udział w prezentacji i wykładzie Karola Przeliorza z Finlandii, który opowie o własnej twórczości i fotografii finlandzkiej.
     Odbędzie się również wykład pt. "Współczesna fotografia litewska" oraz prezentacja zdjęć Towarzystwa Fotograficznego w Wilnie. Natomiast o aktualnym stanie fotografii rosyjskiej opowiedzą fotograficy z Kaliningradu, m.in. Andrej Szczerbakow z kaliningradzkiej Akademii Sztuk Pięknych.
     Prezentację prac fotograficznych wykonanych techniką komputerową poprowadzi Waldemar Kutowiński z WOK.
     W trakcie warsztatów uczestnicy będą mogli wykonywać zdjęcia techniką tradycyjną i cyfrową. Do ich dyspozycji będzie scaner, powiększalnik i aparat cyfrowy.
     Uczestnicy warsztatów oprócz nauki będą się również bawić. Organizatorzy zapowiadają ognisko, podczas którego będzie można zawrzeć nowe znajomości i wymienić się doświadczeniami.
     Warsztaty są odpłatne, a ich koszt wynosi 500 zł za osobę. Płatność należy uiścić w terminie do 20 sierpnia na konto Wojewódzkiego Ośrodka Kultury w Elblągu. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 1 września.
     V Międzynarodowe Warsztaty Fotograficzne "Krajobraz - Środowisko - Sztuka" Elbląg - Stegna będą odbywać się w dniach od 8 do 14 września. Ich organizatorami są: Stowarzyszenie Kultury "Viva Art.", Stowarzyszenie Wspólnota Polska, Elbląskie Centrum Edukacji Ekologicznej oraz Wojewódzki Ośrodek Kultury w Elblągu.
     
     Numer konta, na które chętni do uczestnictwa w warsztatach mogą wpłacać pieniądze:
     Wojewódzki Ośrodek Kultury, Bank Ochrony Środowiska S.A. filia w Elblągu, nr: 15401274-447036-36001-00/01
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama