UWAGA!

Warsztaty literackie po raz drugi

Elbląg, Warsztaty literackie po raz drugi

Mam nadzieję, że Stegna w najbliższy weekend przywita nas przyjemną aurą. Alternatywny Elbląski Klub Literacki zaplanował warsztaty literackie połączone z zajęciami z zakresu asertywności, emisji głosu czy świadomości ciała.

To wspaniała okazja na twórczy odpoczynek i integrację. Z pewnością nie zabraknie zadań kreatywnych i literackich, a ja nie mogę się już doczekać owoców wyjazdu.
       Alternatywny Elbląski Klub Literacki jest dzieckiem Elbląskiej Sceny Literackiej i jednoczy coraz większą ilość twórców z Elbląga i okolic. Środowisko organizuje comiesięczne warsztaty literackie, których owocem jest Antologia „Z ograniczoną nieodpowiedzialnością”. W ostatnim roku kilku autorów związanych z Klubem wydało swoje książki.
       Tym razem przyszedł czas na nową formę zabawy ze słowem i emocjami oraz twórczą integrację. Członkowie Klubu spotkają się w dniach 20-22 września w Stegnie. Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych do wzięcia udziału w naszym przedsięwzięciu. Z dala od zgiełku i codziennych obowiązków postaramy się stworzyć ciekawe teksty i lepiej poznać siebie.
       Chętne osoby proszone są o kontakt z Klubem poprzez oficjalną stronę na Facebooku: https://www.facebook.com/alternatywny.elblaski.klub.literacki lub o wysłanie wiadomości na adres: aekl@op.pl.
      
      
      
      
Dominika Lewicka-Klucznik
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama