UWAGA!

Warsztaty „SoundLab.”

2008-02-25
Aktualizowany 2008-02-28 23:10

Centrum Sztuki Galeria EL zaprasza do udziału w warsztatach „SoundLab.” - w każdy piątek o godz. 17. W najbliższy piątek 29 lutego odbędą się pierwsze zajęcia organizacyjne.

Warsztaty „SoundLab.” mają charakter pracy artystycznej i adresowane są do wszystkich, którzy chcą uczyć się tworzenia poprzez zabawę z dźwiękiem i poszukiwanie form skojarzeniowych z obrazem. W trakcie warsztatów tworzone będą rzeźby w dźwięku „dźwiękorzeźby”, ale i „rzeźbobrzmienia”, uczestnicy będą mogli spróbować zmierzyć się z muzycznym opisem form wizualnych (obraz, rzeźb, przedmiot), ale także poszukiwać form obrazowych interpretujących utwór muzyczny, bądź dźwięk.
     Projekt zakłada prezentację metod i technik pracy z dźwiękiem, formami audio-wizualnymi i innymi nowoczesnymi formami przekazu artystycznego np. video. Spotkania te mają skłonić uczestników do prób posługiwania się sprzętem audiowizualnym, sposobów wyrażania zarówno swoich emocji, asocjacji oraz ekspresji indywidualnej i zbiorowej twórczości artystycznej.
     Kuratorem warsztatów jest Maciej Olewniczak, znany elbląskiej publiczności muzyk - klawiszowiec m.in. takich grup jak Coin, Soja czy ostatnio Sorbet. Zapisy na warsztaty galeria-el@galeria-el.pl.
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama

To się czyta

To się komentuje