UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Warsztaty teatralne w ramach projektu „Pajęczyna"

 
Warsztaty teatralne w ramach projektu „Pajęczyna"
fot. Piotr Siemienas

Młodzi adepci teatru z Elbląga, Oleśna i Ornety pilnie pracowali nad rozwojem swoich umiejętności pod okiem doświadczonych instruktorów. Teraz czas na kolejny etap projektu - poprowadzą warsztaty i swoją wiedzę przekażą chętnym uczestnikom. W niedzielę, 15 września, grupa z Elbląga poprowadzi warsztaty z kontaktu improwizacji.

Elbląska grupa pracowała pod opieką Anny Haracz – tancerki, choreografa, współzałożycielki i kierownika artystycznego Teatru Tańca i Muzyki Kino Variatino. Stworzyli wspólnie spektakl teatru tańca „Wszystko to, co kocham”. W najbliższą niedzielę uczestnicy projektu przeprowadzą otwarte zajęcia dla osób, które pragną przekonać się w jaki sposób można pracować nad własnym ciałem, ruchem i ekspresją na warsztatach teatralnych.
       - Serdecznie zapraszamy osoby w wieku 16-19 lat na warsztaty z kontaktu improwizacji (i odrobiny laboratorium ciała) – mówią członkowie grupy. – Będziemy próbowali Wam przekazać jak najrzetelniej wiedzę, którą posiedliśmy podczas wakacyjnych zajęć. Mamy nadzieję, że dzięki warsztatom nauczycie się lepiej rozumieć własne ciało.
      
       Warsztaty odbywać się będą 15 września, w niedzielę, na Scenie Na Piętrze, od godziny 14 do 17.
       Uczestnicy powinni zaopatrzyć się w wygodną odzież – dresy, bluzy itp.
       Zapisy i kontakt: skrupciesie@gmail.com Liczba miejsc ograniczona.
       Więcej informacji o projekcie „Pajęczyna” można znaleźć tutaj.
      
       Projekt realizowany jest przez Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu.
       Partnerzy projektu: Miejski Dom Kultury w Ornecie i Stowarzyszenie Mieszkańców Wsi „Oleśno – wieś z pomysłem” .
       Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

      
Paulina Łuczak, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...