UWAGA!

Wędrująca wystawa wróciła do Elbląga

 
Wędrująca wystawa wróciła do Elbląga
fot. Miłosz Kulawiak

Jeszcze do piątku, 6 września Wędrującą wystawę można oglądać przy ul. Płk. Dąbka (w pobliżu formy przestrzennej Zbigniewa Książkiewicza). Potem wszyscy, którzy jeszcze jej nie widzieli będą mieli taką okazję na al. Grunwaldzkiej.

Wędrująca wystawa prezentuje zdjęcia wykonane podczas Elbląskich Spacerów Fotograficznych oraz II Elbląskiego Maratonu Fotograficznego. Wystawa wędruje po Elblągu i okolicach od lipca. W sierpniu można ją było zobaczyć w Braniewie, we Fromborku, w Suchaczu i Tolkmicku. Wszędzie wzbudza zainteresowanie mieszkańców i turystów.
       - Po czterech tygodniach Wędrująca wystawa ponownie gości w Elblągu. Miło słyszeć, że poza Elblągiem również zbiera dobre opinie i podoba się zarówno mieszkańcom jak i turystom. Wyjście do odbiorcy to strzał w dziesiątkę. Mam nadzieję, że przez kolejne dwa tygodnie w Elblągu zobaczy ją wielu przechodniów – mówi Miłosz Kulawiak, prezes stowarzyszenia Laboratorium Sztuki.
       Autorzy zdjęć, które są prezentowane w ramach Wędrującej wystawy to: Samira Arrami, Beata Branicka, Ola Bielska, Monika Grozowska, Bożena Gruda, Anna Grzelak, Grzegorz Hryniewicz, Michał Kalbarczyk, Michał Kalinowski, Tomasz Klarkowski, Konrad Kosacz, Krzysztof Kosecki, Rafał Kotyła, Łukasz Kotyński, Miłosz Kulawiak, Adam Mastalerz, Jarosław Mordal, Anna Patralska, Michał Skroboszewski, Michał Sobotka, Katarzyna Tomczyńska, Tomasz Wąsiński, Agata Zambrzycka, Dominik Żyłowski.
      
       Organizator: Stowarzyszenie Laboratorium Sztuki
       Współorganizator: Centrum Spotkań Europejskich Światowid
       Partnerzy: Agencja Reklamowa Contact, Urząd Miasta i Gminy w Tolkmicku, Urząd Miejski w Braniewie, Braniewskie Centrum Kultury, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury we Fromborku, Stowarzyszenie Suchacz Taka Wieś, Restauracja Zapiecek w Suchaczu.
       Zrealizowano przy pomocy finansowej Gminy Miasto Elbląg.

      
Karolina Śluz, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • ta wędrująca reklama chyba naprawdę chciała zawędrować. .. dzisij wracałem z pracy autobusem to leżała na ziemi, chyba musiała potknąć się o kamień. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    2
    baaaaaa(2013-09-02)