UWAGA!

Weekend z tańcem, sportem i fitnessem

Elbląg, Weekend z tańcem, sportem i fitnessem
(fot. nadesłana)

Październik w Elblągu będzie tanecznym miesiącem nie tylko ze względu na zbliżający się Międzynarodowy Festiwal Tańca BALTIC CUP i Mistrzostwa Europy Formacji Standardowych. Od 9 do 11 października w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” wszyscy miłośnicy tańca, ale także sportu i fitnessu będą mogli znaleźć ofertę dla siebie.

- Targi aktywności fizycznej odbywają się w ramach projektu "Let's dance together!"– opowiada Magdalena Czarnocka-Kaptur, wicedyrektor Centrum Spotkań Europejskich Światowid”, koordynator projektu. – Dlatego realizując go, podejmujemy działania które mają promować taniec, ale także inne dyscypliny sportu i rodzaje aktywności fizycznej.
       Od 9 do 11 października na sali widowiskowo-sportowej Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” będzie można wziąć udział w warsztatach tanecznych, m.in. wspólnie z dzieckiem – „Mamo, tato zatańcz ze mną”, dla najmłodszych – „Sumba kids”, dla dorosłych – otwarte studia 50+. Nie zabraknie pokazów tanecznych – odbędzie się pokazowy turniej tańca par początkujących i seniorskich, a w niedzielę będą Targi taneczno- fitnessowe, na których swoją ofertę przedstawią szkoły tańca i centra fitnessowe. W programie są również pokazy, warsztaty i konkursy z nagrodami.
       - To oferta łącząca sport i rekreację. Przez cały weekend „Światowid” otworzy się na tych, dla których taniec i sport stanowią ważną część życia i na tych, którzy chcieliby się przekonać, jak zacząć przygodę z aktywnością fizyczną – dodaje Magdalena Czarnocka-Kaptur.
       Wstęp wolny.
      
      
Edyta Bugowska, rzecznik prasowy CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama