[ X ]
Nie ma wolnej prasy bez finansowego wsparcia reklamodawców. Wszystko co publikujemy poniżej dostajesz w zamian za oglądanie banerów.To chyba nie jest wygórowana cena? Może wyłącz więc AdBlocka?

UWAGA!

Zadbaj o swoją przyszłość. Idź na wybory!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Wernisaż Aleš Rezler w Galerii El

Elbląg, Wernisaż Aleš Rezler w Galerii El
fot. nadesłana

Centrum Sztuki Galeria EL zaprasza na wystawę „Osobní magie / Osobista magia” Aleša Rezlera, której wernisaż odbędzie się 8 sierpnia o godz. 18. Na wernisaż wstęp wolny.

Cykl prac biorących udział w wystawie powstawał od końca lat 80. Do ich wykonania autor używał „odrzuconych” lub znalezionych przedmiotów metalowych. Ich powtórne przywrócenie życiu w grafice ma dla czeskiego artysty znaczenie magiczne. Jak sam twierdzi świat techniczny, świat urządzeń był dla niego zawsze światem nieprzyjaznym. Włączanie ich w twórczość jest zatem zadaniem oswajającym, czy wręcz terapeutycznym.
       Aleš Rezler (ur. 1964) absolwent Wydziału Sztuk Pięknych Uniwersytetu Karola w Pradze, członek Związku Artystów Czeskich. Zajmuje się architekturą, grafiką, rzeźbą. Mieszka i pracuje w Kutnej Horze, gdzie od 1995 roku kieruje Galerią im. Felixa Jeneweina. Autor wielu wystaw indywidualnych i zbiorowych. Prace Rezlera znajdują się w kolekcjach m.in. Galerii Narodowej w Pradze, Triennale Grafiki w Krakowie, Galerii Narodowej w Waszyngtonie a także wielu prywatnych na całym świecie.
       Wystawa czynna na I p. empory od 8 sierpnia do 6 września.
       Informacje: Beata Branicka, CS Galeria EL, tel. 55 232 53 86, beata.b@galeria-el.pl
Beata Branicka, Centrum Sztuki Galeria EL
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama