UWAGA!

Wernisaż Aleksandry Bielskiej

 Elbląg, arch. CSE Światowid
arch. CSE Światowid

„Zie-Mia” to tytuł wystawy fotograficznej autorstwa Aleksandry Bielskiej. Na wernisaż zapraszamy w środę 22 lipca o godz. 18.00 do CSE „Światowid”. Co ważne, zapraszamy na wernisaż tradycyjny, stacjonarny – taki jak przed pandemią.

Wernisaż zapowiada się bardzo ciekawie nie tylko z racji tematyki wystawy, ale także ze względu na jej umiejscowienie. Jej tytuł symbolicznie pokazuje kontrast i od razu zapowiada podział tematyczny prac na dwa piętra Galerii na balkonach CSE „Światowid”. Na pierwszym piętrze znajdziemy ZIE, gdzie zanurzymy się w zielony świat naturalnego pejzażu, natomiast na drugim piętrze będzie królowało MIA – czyli autorskie spojrzenie na przestrzenie miejskie.

- „Zie-Mia” - w tym słowie mieszczą się fragmenty dwóch kolejnych, które będą leitmotivem wystawy - zieleni i miasta - mówi Aleksandra Bielska. - Zapraszam na wspólną wędrówkę. Rozpoczniemy od lasu, drzew, pól - tych przestrzeni, w których, mam nadzieję, uda nam się wziąć głęboki wdech, przygotować się na to, co dalej - na wizytę w miejskiej dżungli.

Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem reżimu sanitarnego. Wstęp wolny. Wystawa będzie czynna do 31 sierpnia 2020 r. w Galerii na balkonach Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu. 

Aleksandra Bielska - entuzjastka filmu i fotografii, zbieraczka lokalnych historii i krajobrazów. Na co dzień pracuje w kinie, rozmawia o filmach (i nie tylko) z DKF-owiczami.

Informacja CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama