UWAGA!

Wernisaż Gore Mjazzgy i Sekstans w Mjazzdze

2011-07-26
Aktualizowany 2011-07-28 10:00

W czwartek (28 lipca) o godz. 19.00 Klub Mjazzga zaprasza na wernisaż Gore Mjazzgy. A w piątek (29 lipca) o godz. 20.15 zagra w Mjazzdze trójmiejska formacja jazzowa Sekstans.

Gore77 – pod tym pseudonimem od 2006 roku działa i realizuje swoje projekty rysunkowo-graficzne Janusz Kozak, który związany jest z kulturą niezależną i działa na tym obszarze.
       Wystawa w klubie Mjazzga jest pierwszą próba zapoznania szerszej publiczności z pracami G77. Dotychczasowa aktywność G77: współpraca z niezależnymi labelami m.in. muzycznymi jak EveryDayHate; odzieżowymi jak Miss Molly, La Polla, PG Wear; graficzne realizacje dla zespołów ze sceny hc/punk m.in.: Dead Mans Chest, Świniopas, 10 Fold; współpraca z fanzinem hc Cudowne Lata, kooperacja z raperem Słoniem i wiele innych realizacji takich jak projekty tshirtów czy plakatów koncertowych.
       Gore77 to przede wszystkim grafika autorska i customowa. Prezentowane prace są swego rodzaju próbką stylu, zainteresowań i kierunków, w których porusza się G77. Gore77 na facebook: www.facebook.com/GORE77.
       Wstęp bezpłatny. Podczas wystawy gwarantowana dobra muzyka i coś kwaśnego dla oka.
      
       W piątek (29 lipca) o godz. 20.15 zagra w Mjazzdze trójmiejska formacja jazzowa Sekstans. Zespół powstał w Gdańsku, z inicjatywy saksofonisty Łukasza Juźko. Jest połączeniem doświadczenia artystycznego poszczególnych muzyków wspólnie poszukujących nowych kierunków wypowiedzi. Kompozycje oparte na otwartej improwizacji stanowią przestrzeń wypełnioną wysokim poziomem ekspresji, energią i emocjami.

 


      
       Skład zespołu: Łukasz Juźko (saksofon tenorowy), Piotr Chęcki (saksofon altowy), Dawid Lipka (trąbka), Szymon Burnos (piano), Maciej Sadowski (kontrabas), Tomasz Koper (perkusja).
      
       Bilety 10zł do nabycia przed koncertem. Więcej informacji na www.mjazzga.pl.
      


      
        
------------------- Reklama ------------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej