UWAGA!

Wernisaż w plenerze

 Elbląg, Wernisaż w plenerze
(fot. nadesłane)

Wernisaż prac uczestników Międzynarodowego Pleneru Artystycznego "Impresje", spotkanie z twórcami, wieczór muzyczny, ognisko i grill pod bukiem - zapowiadają organizatorzy pleneru. A wszystko to w przepięknej scenerii pałacu w Janowie już w piątek, 17 września, od godz. 17.

Uczestnikami pleneru są artyści z różnych stron, m.in. ze Szwecji, Niemiec, Ukrainy oraz polskich miast, m.in. z Nowego Targ, Krakowa, Torunia czy Warszawy. Są w różnym wieku i mają różny dorobek artystyczny łączy ich to, że tworzą w Janowie w ramach Międzynarodowego Pleneru Artystycznego „Impresje".
       Organizatorzy i uczestnicy pleneru zapraszają wszystkich, którym bliski kontakt ze sztuką i przyrodą, w piątek, 17 września od godz. 17 na wieczór artystyczny. W programie jest wernisaż prac uczestników Międzynarodowego Pleneru Artystycznego, spotkanie z twórcami, oprawa muzyczna, zapewniona przez Aleksandrę Józefów i Marcina Gawdzisa, ognisko i grill pod malowniczym bukiem.
       Do Pałacu w Janowie można dojechać drogą krajową nr 7, pałac znajduje się kilka km od Elbląga, jadąc w kierunku Pasłęka.
      
       Międzynarodowy Plener Artystyczny "Impresje" realizowany jest w ramach projektu „Twórcza Terapia", uzyskał dofinansowanie Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz samorządu województwa warmińsko-mazurskiego.
      
Anna Kleina, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama