UWAGA!

Teraz ja - Wesprzyjmy „Dziewczyny”!

Elbląg, Wesprzyjmy „Dziewczyny”!
(fot. Piotr Miazga)

Wokalistki, które poznaliśmy podczas Elbląskich Nocy Teatru i Poezji - Ola Nowak i Anna Karamon - wzięły udział w programie TVP2 „Hit Generator”. Ich zespół „Dziewczyny” otrzymał w poprzedni piątek najwięcej głosów telewidzów. Przed nimi kolejny odcinek tego muzycznego show. Głosujmy!

Ola Nowak i Anna Karamon zdobyły „Księżycową Statuetkę” podczas Elbląskich Nocy. Przyjaciółki zapewniają, że występ ten wspominają bardzo dobrze. Co ważne, z wzajemnością. Młode artystki podbiły elblążan swoimi oryginalnymi głosami i osobowością. Kolejną okazją do poznania dziewczyn był wywiad przeprowadzony niedługo po występie Przyszłość polskiej muzyki .
     Przez te kilka miesięcy od występu piosenkarki ciężko pracowały. Rozpoczęły współpracę z muzykami, którzy tworzą razem z nimi zespół o zwykłej nazwie „Dziewczyny”. Skąd taki pomysł na nazwę?
     - Po prostu chłopaki z zespołu zwykle tak nas wołają - mówi Anna Karamon. – I tak już zostało.
     Poza pracą nad pierwszym albumem, czym się obecnie zajmują, znalazły też czas na udział w castingu do nowego programu „Hit Generator”. Spośród czterystu nadesłanych zgłoszeń wybrano tylko szesnaście zespołów, jednym z nich były „Dziewczyny”. Niestety, zapomniały… podać numeru telefonu, co utrudniło organizatorom skontaktowanie się z nimi. Po trzech dniach poszukiwań kontaktu z Olą i Anią organizatorom udało się.
     W każdym odcinku „Hit Generatora” występuje pięć zespołów. Co ciekawe, biorą w nim udział uznani artyści, którzy współpracują już z jakąś wytwórnią, ale także ci debiutujący. Każdy z nich prezentuje jeden utwór swojego autorstwa, a widzowie poprzez głosowanie wybierają najlepszą dwójkę wieczoru.
     W ubiegły piątek (22 maja) „Dziewczyny” zaśpiewały piosenkę „Chimera”. Ich utwór zdobył najwięcej głosów telewidzów - aż trzydzieści procent nadesłanych sms-ów!
     - Było świetnie - przyznają wokalistki. - Atmosfera była cudna, otaczała nas bardzo profesjonalna załoga, a dla nas to radość ogromna, już z samego występu. To był nasz debiut, bo z zespołem wystąpiłyśmy publicznie po raz pierwszy - dodają z uśmiechem.
     Razem ze „Ściganymi”, którzy zajęli miejsce drugie, oraz trójką innych wykonawców wystąpią w ostatnim odcinku programu (w piątek 29 maja).
     - Dziękujemy Elblągowi oraz okolicom za otrzymane głosy - mówi Ania Karamon - Myślę, że osoby, którym podobał się nasz ubiegłoroczny występ na Nocach i miały okazję zobaczyć nas w programie, również zagłosowały i zagłosują.
     Program rozpocznie się w piątek o godzinie 22.35, ale głosowanie już zostało rozpoczęte. Wystarczy wysłać sms-a o treści: 4 pod numer 7350 (3,66 zł z VAT). Jeśli jeszcze nie miałeś okazji posłuchać dziewczyn, wejdź na ich konto na portalu myspace - www.myspace.com/zespoldziewczyny . Miejmy nadzieję, że udział w programie zakończy się podpisaniem kontraktu z wytwórnią muzyczną, a „Dziewczyny” będą z uśmiechem zaglądać na PortEl, który trzyma za nich kciuki!
Autor Teraz Ja
Liczba publikacji: 70
W tym miesiącu: 0
Ocena Głosów Komentarzy
4.5 2 2

A moim zdaniem...
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama