UWAGA!

Weź udział w Targach Seniora

 Elbląg, Weź udział w Targach Seniora

CSE Światowid zaprasza instytucje, firmy, organizacje pozarządowe, osoby fizyczne, a także artystyczne zespoły seniorów z Elbląga i okolic do zaprezentowania się na Targach Seniora. Przedsięwzięcie pn. Teraz My! odbędzie się 7 grudnia w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu. Na zgłoszenia wystawców czekamy do 20 listopada br. Udział w Targach jest bezpłatny.

Targi Seniora – Teraz My! są wydarzeniem wystawienniczym o charakterze kulturalno-edukacyjnym, skierowanym do seniorów z województwa warmińsko-mazurskiego i ich rodzin. Targi są poświęcone prezentacji i promocji instytucji, firm i działań kierowanych do seniorów w woj. warmińsko - mazurskim. Organizatorem targów jest CSE „Światowid” w Elblągu. – Pierwszą edycję targów, na prośbę samych zainteresowanych, zorganizowaliśmy w ubiegłym roku – mówi Antoni Czyżyk, dyrektor CSE „Światowid”.
       – Inicjatywa spotkała się z bardzo dużym odzewem, zarówno ze strony wystawców jak i odwiedzających.
       W Targach mogą uczestniczyć podmioty gospodarcze, osoby prawne, instytucje publiczne, organizacje pozarządowe i osoby fizyczne, których oferta obejmuje szeroko rozumianą propozycję towarów i usług dla osób starszych oraz ich rodzin.
       Do zaprezentowania się na Targach szczególnie zachęcamy przedstawicieli następujących dziedzin: zdrowie, sport i rekreacja, kulinaria, uroda i styl, kultura i nauka, prawo i finanse, pasje i zainteresowania, nowe technologie i multimedia. Zapraszamy także seniorów z sekcji artystycznych działających w regionie . – Planujemy, że podczas Targów seniorzy będą mogli skorzystać z porad specjalistów z zakresu prawa, zdrowia, urody, a także z bezpłatnych badań – zapowiadają organizatorzy.
       W programie Targów, oprócz stoisk, znajdzie się otwarta scena, na której odbędą się prelekcje oraz prezentacje seniorskich zespołów artystycznych. Wystawcy chcący zaprezentować swoją ofertę na scenie powinien zaznaczyć to w Formularzu zgłoszeniowym.
       Ważne!
       Warunkiem uczestnictwa w Targach jest wypełnienie Formularza zgłoszeniowego i dostarczenie go do organizatora Targów w terminie do 20 listopada 2018 r. Formularz należy dostarczyć:
       – osobiście lub drogą pocztową na adres:
       Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu
       Plac Kazimierza Jagiellończyka 1
       82-300 Elbląg
       – lub faxem (fax.: 55 6112060)
       – lub mailem na adres: karolina.sluz@swiatowid.elablag.pl
       Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin Targów Seniora są dostępne na stronie lub w biurze organizatora (CSE „Światowid”, pokój nr 38 a).
       Ilość miejsc ograniczona.
      
       Targi Seniora – Teraz My! odbędą się w ramach projektu „Kultura dla seniora – senior dla kultury”, który jest realizowany przez CSE „Światowid” w Elblągu. Zadanie zostało dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Więcej informacji nt. projektu „Kultura dla seniora – senior dla kultury” znajduje się na podstronie projektu.
      
Karolina Śluz, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama