UWAGA!

Weź udział w wydarzeniu "Silna i niezależna. Kobieta na swoim”

 Elbląg, Weź udział w wydarzeniu "Silna i niezależna. Kobieta na swoim”

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” zaprasza w dniach 16 – 17 września na wyjątkowe wydarzenie pn. „Silna i niezależna. Kobieta na swoim”. W jego programie znajdą się wykłady, warsztaty, panele dyskusyjne i spotkania ze specjalistami z zakresu zdrowia i urody, ekspertami z dziedziny samodoskonalenia, emocjonalności, duchowości czy biznesu. Różnorodną tematykę i formy prezentacji łączy wspólny mianownik - kobieta, ukazana na poważnie i z humorem.

Program imprezy przygotowany przez organizatorów kusi atrakcjami. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w następujących propozycjach, na które dostępne są jeszcze bilety i bezpłatne wejściówki:
       Spotkanie z Moniką Mrozowską (17 września, godz. 16:00) - mamą trójki dzieci, autorką kilkunastu książek kulinarnych, znaną szerszej publiczności głównie z roli Majki, w którą wcielała się w serialu „Rodzina zastępcza”. Monika Mrozowska opowie o zdrowiu, pasji gotowania, swoich największych marzeniach, a także o blaskach i cieniach show biznesu (wstęp bezpłatny - wejściówki).
      
       Panel dyskusyjny „Czy rzucić etat i pójść na swoje?" (16 września, godz. 18:00)
, podczas którego przedstawione zostaną wady i zalety pracy na etacie oraz prowadzenia własnej działalności (wstęp bezpłatny - wejściówki).
      
       Spotkanie „Zadbaj o swoje zdrowie!” (16 września, godz. 11:00)
- jego głównym gościem będzie dr med. Barbara Szostakiewicz – onkolog i radioterapeuta, która poprowadzi także naukę samobadania piersi (wstęp bezpłatny).
      
       „Tylko 2 minuty, jak skutecznie przygotować siebie do rozmowy czy wystąpienia” - warsztaty z autoprezentacji (16 września, godz. 10:30) (koszt udziału - 59 zł).
      
       „Grafika sprzedaje, czyli jak tworzyć ciekawe obrazy?" - zajęcia z grafiki komputerowej i marketingu (16 września, godz. 13:00) ( koszt udziału - 59 zł).
      
       „Zdrowie zaczyna się na talerzu" (17 września, godz. 10:00) w czasie spotkania z Agą Kopczyńską, będzie można się dowiedzieć, co zrobić, aby zacząć lepiej jeść i żyć (cena biletu - 5 zł).
      
       Warsztaty z samoobrony (16 i 17 września, godz. 15:00) podczas których będzie można nauczyć się podstawowych technik samoobrony i właściwych zachowań w razie niebezpieczeństwa (cena biletu - 12 zł).
      
       Joga integralna (16 i 17 września, godz. 11:00) specjalne zajęcia integrujące ciało i umysł, prowadzone przez trenerkę jogi – Martę Brzeską (cena biletu - 12 zł).
      
       Warsztaty z numerologii (16 września, godz. 16:00), podczas których prowadząca Joanna Kaszuba, ukaże związek pomiędzy numerologicznym alfabetem i jego wpływem na nasze życie (cena biletu - 15 zł).
      
       Lady Latino&Bachata - zajęcia taneczne (16 września, godz. 17:30) (wstęp bezpłatny - wejściówki).
      
       „Piękna Ja - inspiracje w drodze do zdrowej i pięknej skóry" (17 września, godz. 12:00)
– wykład i warsztaty, prowadzone przez Aleksandrę Dąbrowską (wstęp bezpłatny - wejściówki).
      
       Cykl warsztatów, paneli i pokazów zakończy koncert Anny Marii Jopek wraz z zespołem Kroke, która przed elbląską publicznością wystąpi 17 września o godz. 18:00.
      
       Podczas imprezy będzie można także zapoznać się z ofertą wystawców, specjalizujących się w ofercie adresowanej do kobiet. Dodatkowo, wszystkie osoby uczestniczące w warsztatach wezmą udział w losowaniu kosmetyków.
      
       Wszelkie informacje można uzyskać pod nr telefonu 55 611 20 59/76 i na stronie oraz portalu FB. Bezpłatne wejściówki oraz bilety dostępne są w kasie Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”. 
       Organizator: Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”
       Partnerzy imprezy: Biznes Kocha Kobiety, Babska Wyspa - Stefa Pozytywnej Energii, Centrum Radioterapii w Elblągu, Aga Ma Smaka.pl, Oh!me – magazyn dla kobiet, www.zakątekzdrowiaiurody.pl, Spotkania, Sylveco

       Patronem medialnym imprezy jest Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl
Joanna Zuehlke, Centrum Spotkań Europejskich "Światowid"
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Silna i nieżależna a może szczęśliwa że mogła usu ąć ciążę ? tak jak natalia przybysz! I jeszcze medal by był za to!
 • feministka szuka prawdziwego mężczyzny
 • prosto z Kongresu Kobiet !
 • pozdrowienia z Kongresu Kobiet
 • Z ważnych i potrzebnych spraw - emancypacji, równouprawnienia i praw kobiet - organizatorki robią hucpę i anty-rozumową hochsztaplerkę obliczoną na wyciąganie pieniędzy od naiwnych kur domowych, wpisując się tym samym w proces uprzedmiotowienia i patriarchalny schemat opresji kobiet. Że miasto dokłada do tego numerologicznego cyrku jakiekolwiek środki i firmuje tę anty-kobiecą i urągającą zdrowemu rozsądkowi imprezę, to jest grubszy skandal.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  4
  WomensRightsHumanRights(2017-09-13)
 • to ciekawy program i potrzebny kobietom. .. warto rozważyć w kolejnych edycjach wykłady o typie socjopatycznym. .. jak go rozpoznać. .jak unikać. .. .Niestety jest to przypadek dość nierzadki naszego społeczeństwa i każda z kobiet może wpaść w jego sidła. Bo socjopaci tak jak podają źródła/ literatura. .. .są osobami manipulującymi i lubią żywić się energia innej osoby, Właściwie, perwers narcystyczny jest pozbawiony uczuć miłości. .to nałogowy kłamca. .. .U niego nie ma współczucia, zrozumienia ani dobroci, jest tylko wyrachowanie i czysty zimny egoizm. Osoba żyjąca z takim typem patologicznym jest niszczona regularnie w czasie. .. do całkowitego wyczerpania psychicznego. Ofiara z czasem staje się depresyjna, traci poczucie własnej wartości, nie wierzy w siebie i bez pomocy specjalistycznej często nie daje się jej wyjść na prosta drogę. Taka agresje psychologiczna można porównać do agresji fizycznej po uderzeniu żony, są ślady, a w tym przypadku śladów widocznych na ciele nie ma, ale za to rezultat przemocy jest taki sam jak w przemocy fizycznej i w niektórych bardzo dramatycznych przypadkach może dojść do samobójstwa. . .. .jedno jest pewne jedyna możliwą obrona przed socjopatą jest ucieczka! to osoby, które nie maja poczucia samokrytyki. .. często udają ofiarę by innych lepiej zjednać w przekonaniu, ze winna za wszystko jest partnerka. .. .po takich związkach kobiety leczą się latami. ..
 • TYP SOCJOPATYCZNY?- rzeczywiście ważny temat. Nawet nie wiedziałam, że tak się zachowuje. Dopiero jak przeczytałam komentarz przy tym tu artykule- otworzyły mi się oczy. Biedny, pokrzywdzony, Zawsze u niego inna osoba winna- nie on!, nie szanuje kobiet, ale udaje miłego, bo są mu jednak potrzebne. Kiedy kobieta z dziećmi odchodzi- on jest zwycięzcą. Ale umie się przymilać- taki pokrzywdzony przez kobiety. Lepiej takich omijać. Coś ma z tulipana?
 • .. .narcyzm często łączy się z tym typem osobowości. .. Socjopatami bywają też kobiety jednak o wiele częściej są to mężczyźni bo kobiety mają lepiej rozwinięty w mózgu obszar odpowiadający za empatię. .. . Socjopata to najbardziej czarujący typ ze wszystkich mężczyzn. .. ma wdzięk charyzmę. .. zagra artystę. .. biznesmena. .. nie przeszkadza mu spotykanie się z kilkoma ofiarami naraz. .. .. cechuje się brakiem empatii, zaabsorbowany sobą, ma nierealistyczne poczucie wyjątkowości. . . .. nie potrafi się zakochać ani dochować wierności. .. .ogranicza się do samego współżycia seksualnego. .. tworzy stałe związki udając miłość. .. i wykorzystuje zdezorientowaną partnerkę. .. bo akurat posiada coś czego on potrzebuje;zasoby finansowe. .pozycję. .. mieszkanie. .energię. .młodość. .nie lubi silnych kobiet. .omija je. .. deprecjonuje i przezywa od feministek lub jak na zdjęciach powyżej. .. socjopata najczęściej ze związku odchodzi w sposób chłodny i obojętny. .. .ciągle biedny i skrzywdzony. .. Sprytniejsi starają się nie zrażać do siebie porzuconych partnerów i nawet wyświadczają im pewne przysługi. .. tkają sieć oszustw wokół rodziny, przyjaciół. .. nadal, eksploatując ich dla przyjemności i osobistych korzyści. .. bo kłamstwa i manipulacje dostarczają mu dziwnej rozrywki i poczucia siły. .. nie można ich mylić z psychopatami, których charakteryzuje się jako ludzi ze styropianu. .. ale to już temat. .rzeka. ..