UWAGA!

Wieczór autorski Anny Brzóski

Elbląg, Wieczór autorski Anny Brzóski
fot. nadesłana

Fundacja Dlaczego Pomagam zaprasza 4 października (piątek) o godz. 18 do Ratusza Staromiejskiego na Wieczór autorski Anny Brzóski - elblążanki, autorki książki „Życiowa zwrotnica”, opowiadającej o jej osobistych doświadczeniach związanych z chorobą córki Marysi.

Anna Brzóska jest elblążanką. Do pewnego etapu prowadziła zwyczajne życie młodej kobiety, zajmowała się domem, dwojgiem synów, pracowała jako nauczyciel, prowadziła szkolenia na wyższej uczelni, podjęła studia doktoranckie i spełniła swoje największe marzenie – urodziła wypragnioną córeczkę – Marysię. Jednakże, w tym momencie otworzyły się przed Anią karty jej życiowej zwrotnicy. Marysia urodziła się chora, a diagnozy lekarzy brzmiały jak wyrok. Kolejne niemal cztery lata to ciągła walka, niepewność, strach, ból i pytania dlaczego? To wszystko doprowadziło autorkę do tajemniczego miejsca, które jej życiu nadało zwrotny bieg. Marysia sprawiła, że Ania odnalazła cel życia, szczęście i swoje przeznaczenie, którym dziś dzieli się i wskazuje ludziom, jak czerpać nieprzebraną radość życia nawet w obliczu tragedii, która wydaje się nie do przeżycia.
      
       Karty „Życiowej zwrotnicy” odkrywają potęgę ludzkich myśli i osobistej mocy, którą każdy z nas dysponuje. Doświadczenia, które nas spotykają, są bodźcem do tego, by wziąć los w swoje ręce i zacząć świadomie panować nad swoim życiem. Historia ta niesie naukę, jak przestać być istotą biernie poddającą się losowi, stanowi przesłanie do świadomej zmiany w myśleniu i kreowaniu własnego życia.
      
       Wieczór autorski Anny Brzóski odbędzie się 4 października (piątek) o godz. 18 w Ratuszu Staromiejskim przy ul. Stary Rynek 25 w Elblągu (sala koncertowa I piętro).
       Wstęp jest wolny. Na zakończenie wieczoru zapraszamy wszystkich do wspólnej rozmowy o książce przy kawie i słodkim poczęstunku. Będzie można również nabyć książkę wraz z dedykacją.
       Serdecznie zapraszamy na to wyjątkowe spotkanie z niezwykłą historią
      
Anetta Szczepińska, Fundacja Dlaczego Pomagam
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Tak się składa ze znam przypadkowo Państwa Brzóski im ich rodziców bardzo są dobrymi, szczerymi po mimo tej tragedii z narodzin bardzo chorej córeczki Marysi, mi było dane Państwa poznać jeszcze przed stanem błogosławionym, jacy Ci ludzie byli i nadal są pomimo wielu wyrzeczeń, łez, nie poddali sie tylko jeszcze mają siłe czerpać dobro dla nas ludzi, służą pomocą, pomagają i na ustach maja jaki w sercu tyle dobrego ciepła. Podziwiam jak ukłony im ślę ile mają sił zeby jeszcze i nam pokazac, poradzić jak żyć ile trzeba sobie odmowic zeby dziecko ktore maja ratować, mają nadzieje że M. Boska wspomoże i nie poddaja sie. Takim Ludziom ja Państwo Brzoska warto pomagac i od nich uczyć sie jak przetrwać choroby, i ile mieć sił walczyć, walczyc. o wszytko co maja dzieci rodzinkę Z poważaniem serdecznie pozdrawiam i na pewno będę na tym spotkaniu autorskim napewno będzie to spotkanie wyjątkowe i z łezka w oczku. Elblążanka EW
  • Będziemy :)
Reklama