UWAGA!

Wielkanoc u Filemona i Bonifacego

Elbląg, Wielkanoc u Filemona i Bonifacego

Filia nr 4 Biblioteki Elbląskiej przy ul. Ogólnej zaprasza w czwartek 21 marca o godz. 16.30 dzieci 4-5 letnie wraz z rodzicami na spotkanie w Klubie Przyjaciół Misia Uszatka.

Dzieci i ich rodzice dowiedzą się, jak wyglądają przygotowania do Wielkanocy w książce o przygodach kota Filemona i Bonifacego, poznają wielkanocne zwyczaje i wezmą udział w zajęciach plastycznych.
       Na ile sposobów można ozdobić wielkanocne jajka? Dlaczego na święta maluje się jajka, a nie na przykład gruszki czy arbuzy? Podczas spotkania dzieci i ich opiekunowie dowiedzą się też o różnych wielkanocnych zwyczajach kultywowanych w naszej, polskiej tradycji. Poznają również Filemona i Bonifacego – bohaterów książki Sławomira Grabowskiego i Marka Nejmana, którzy także będą przygotowywać się do świąt. W części plastycznej uczestnicy wykonają koszyczki z kolorowego papieru. Serdecznie zapraszamy!
       Zajęcia odbywają się bezpłatnie, ilość miejsc ograniczona. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt: Filia nr 4, ul. Ogólna 59/1, tel. 55 625 60 90 lub 91.
      
      
      
Aleksandra Buła, Biblioteka Elbląska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama