UWAGA!

Wolontariusz z pasją

 Elbląg, Wolontariusz z pasją

Chcesz nie tylko siedzieć w domu przed telewizorem i komputerem, ale też wyjść i zrobić coś dla innych? Podczas szkoleń w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” dowiesz się, jak zrobić to profesjonalnie. W maju rusza bezpłatny kurs „Wolontariat - działanie z pasją”.

Wolontariat jest dobrą formą zdobycia doświadczenia życiowego – taka aktywność daje szansę poznać swoje słabe i mocne strony. Czasami doświadczenia z pracy wolontarystycznej mają wpływ na rozwój młodych ludzi, na wybór ich drogi życiowej. - CSE „Światowid” oraz Stowarzyszenie Kulturalne „Viva art”, dzięki dofinansowaniu ze środków Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego zaprasza do udziału w projekcie „Wolontariat – działanie z pasją” – mówi Teresa Miłoszewska, autorka projektu. – Umożliwia on zdobycie podstawowej wiedzy z zakresu pracy z osobami z różnego rodzaju niepełnosprawnościami i starszymi oraz nabycie nowych kompetencji.
       Projekt adresowany jest do młodzieży z powiatu elbląskiego i braniewskiego. Uczestnicy projektu zdobywają nie tylko wiedzę na temat pracy wolontarystycznej, ale także mają możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w praktyce poprzez udział w warsztatach arteterapeutycznych oraz realizację praktyki w charakterze wolontariusza w trakcie imprez, przedsięwzięć integracyjnych odbywających się w CSE „Światowid” oraz w organizacjach i placówkach, pracujących z osobami niepełnosprawnymi i starszymi.
      
       Do udziału zgłaszać się można do końca kwietnia. Szczegółowe informacje i zgłoszenia przyjmuje Teresa Miłoszewska pod adresem mailowym: teresa.miloszewska@swiatowid.elblag.pl, pod telefonem 55 611 20 65 lub 697 636 656.
      
Edyta Bugowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama