UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Wolontariusz z pasją

Elbląg, Wolontariusz z pasją

Chcesz nie tylko siedzieć w domu przed telewizorem i komputerem, ale też wyjść i zrobić coś dla innych? Podczas szkoleń w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” dowiesz się, jak zrobić to profesjonalnie. W maju rusza bezpłatny kurs „Wolontariat - działanie z pasją”.

Wolontariat jest dobrą formą zdobycia doświadczenia życiowego – taka aktywność daje szansę poznać swoje słabe i mocne strony. Czasami doświadczenia z pracy wolontarystycznej mają wpływ na rozwój młodych ludzi, na wybór ich drogi życiowej. - CSE „Światowid” oraz Stowarzyszenie Kulturalne „Viva art”, dzięki dofinansowaniu ze środków Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego zaprasza do udziału w projekcie „Wolontariat – działanie z pasją” – mówi Teresa Miłoszewska, autorka projektu. – Umożliwia on zdobycie podstawowej wiedzy z zakresu pracy z osobami z różnego rodzaju niepełnosprawnościami i starszymi oraz nabycie nowych kompetencji.
       Projekt adresowany jest do młodzieży z powiatu elbląskiego i braniewskiego. Uczestnicy projektu zdobywają nie tylko wiedzę na temat pracy wolontarystycznej, ale także mają możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w praktyce poprzez udział w warsztatach arteterapeutycznych oraz realizację praktyki w charakterze wolontariusza w trakcie imprez, przedsięwzięć integracyjnych odbywających się w CSE „Światowid” oraz w organizacjach i placówkach, pracujących z osobami niepełnosprawnymi i starszymi.
      
       Do udziału zgłaszać się można do końca kwietnia. Szczegółowe informacje i zgłoszenia przyjmuje Teresa Miłoszewska pod adresem mailowym: teresa.miloszewska@swiatowid.elblag.pl, pod telefonem 55 611 20 65 lub 697 636 656.
      
Edyta Bugowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama