UWAGA!

Wpadnij na urodziny do Sąsiadów. To już w ten weekend

W niedzielę, 19 lipca Sąsiadom stukną 2 lata i z tej okazji zapraszają na wakacyjny, urodzinowy weekend z pełną gamą atrakcji. W tym roku będzie muzycznie, pysznie, tanecznie i śmiesznie. Ostatni występ przed przerwą wakacyjną zapowiedzieli tu chłopaki z kabaretu Czesuaf.

Piątek
       Klimatyczny wieczór w muzykami, którzy pierwsze kroki stawiali na naszej scenie:
       Gracjan Kalandyk - obecnie w zespole z Dawidem Majewskim i Sebastianem "Exo"Rokickim.
       Gracjan znany nie tylko elbląskiej, ale polskiej publiczności w programów talent show, tym razem we własnym projekcie zaprezentuje utwory, które wprowadzą Was w niezwykły i bardzo klimatyczny nastrój.
       Dominik Majewski "Jamie" - elblążanin, chłopak o niezwykłym głosie, który porywa serca i zabiera nas w inny wymiar. Muzyka jest jego pasją i wie jak ją robić.
       Dodatkowo akustycznie zagrają Aleksandra Sawicka z Przemkiem Grygorowiczem.
       Jeżeli pogoda pozwoli zaczniemy granie na naszym ogródku! A ponieważ wspieramy naszych, więc wiemy, że warto przyjść i za ich występ zapłacić. Skromne 10 złociszy wystarczy, a z informacji wynika, że ponad 4 godziny grania mamy zagwarantowane.
       Tego wieczoru nie odbieramy szansy grania innym, dlatego jeśli macie ochotę grać z nami dłużej to z chęcią zamkniemy Was w naszej piwnicy i grajcie do rana!
       Każdego chętnego z wielką radością przyjmiemy do grona tworzącego klimat tego wieczoru. A więc - gitary w dłonie, śpiewniki w ręce i do Sąsiadów w piątek wpadajcie!
       Zaczynamy o godz. 20. Przedsprzedaż biletów (po 10 zł) ruszyła. W dniu imprezy bilety po 15 zł.
      
       Sobota

       DJ Zel- muzyk, DJ, kompozytor z Elbląga.
       W sobotni wieczór usłyszymy wielkie przeboje DJ Zela w połączeniu z największymi hitami muzyki od hip-hopu, RNB, reggae, po taneczne rytmy.
       Wstęp wolny.
      
       Niedziela

       Od pewnego czasu Sąsiedzi chcą rozśmieszyć miasto! Wieś i wieść donosi, że najlepszy jest do tego dobrze zorganizowany, ciekawy i przypadkowo śmieszny kabaret. Dlatego na ten urodzinowy wieczór specjalnie dla nas przyjeżdżają chłopaki z kabaretu Czesuaf. Jeśli chcecie jeszcze ich zobaczyć w wakacyjnym klimacie to zapraszamy. A ponieważ to oficjalny dzień rocznicy klubu spodziewajcie się atrakcji jakich tego dnia nigdzie nie znajdziecie.
       Wpadajcie o godz. 18. Bilety w przedsprzedaży po 20 zł, w dniu imprezy 30 zł.
      
organizatorzy
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama