UWAGA!

Wracają Babskie wieczory

 
Wracają Babskie wieczory

Kolejna seria kobiecych spotkań przy herbacie i ciastkach, a dodatkowo w twórczej atmosferze. Już od września ruszają Babskie wieczory - cztery spotkania pomogą uczynić mieszkania przytulnymi, pokażą jak eksponować rodzinne pamiątki czy wykorzystać stare plakaty i gazety do stworzenia zupełnie nowych przedmiotów.

W piątek, 27 września, po wakacyjnej przerwie, po raz kolejny ruszają Babskie Wieczory. Tym razem przedstawicielki płci pięknej będą miały okazję do stworzenia przedmiotów upiększających i porządkujących wnętrza.
       - Wszystkie przedmioty zostaną wykonane z materiałów nadających się do recyklingu. Będzie więc ekologicznie – mówi Helena Wojciechowska, która prowadzi warsztaty.
       Podczas najbliższych warsztatów będzie można zrobić torebki na prezenty ze starych gazet, pudełka z plakatów, ażurowe kwiatki na okno z rolek po papierowych ręcznikach oraz ozdobne ramki w róże z palet po jajkach.
       - Poprzedni cykl spotkań cieszył się sporym zainteresowaniem, każde zajęcia to inny temat, inne materiały, inne pomysły. Każda z pań, nawet ta, która do tej pory nie odkryła talentów plastycznych mogła znaleźć coś dla siebie – opowiada Helena Wojciechowska. – Te warsztaty to okazja do rozmów, przedyskutowania wzorów, kolorów, sposobów na wykonanie pewnych ozdób czy biżuterii w dodatku przy kawie, herbacie i domowych ciastkach.
       Na Babskie Wieczory „Światowid” zaprasza w piątek, 27 września w godz.: 17.00- 20.00 na II piętro do pracowni plastycznej nr 45. Kolejne spotkania w tym roku odbędą się:
       - 25 października- dekupaż, quilling i papierowa wiklina
       - 29 listopada- rodzinne pamiątki - m.in. inny sposób na eksponowanie fotografii (transfer fotografii na powierzchnie drewniane)
       -13 grudnia- świąteczne ozdoby do domu / pakowanie prezentów
       Zapisy na zajęcia przyjmuje Helena Wojciechowska pod mailem: helena.wojciechowska@swiatowid.elblag.pl lub telefonicznie: 55 611 20 85.
       Koszt pojedynczych zajęć to 40 zł. Organizatorzy zapewniają materiały plastyczne. Prace stworzone podczas warsztatów są własnością uczestników. Liczba uczestników ograniczona.
      
      
      
Edyta Jasiukiewicz, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...