UWAGA!

Wróżka czytała dzieciom

Na spotkanie z elbląską bajkopisarską Wiolettą Piasecką do Spółdzielczego Domu Kultury „Zakrzewo” przybyło 250 dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych osiedla Zawada.

Pisarka pojawiła się na spotkaniu w stroju wróżki, co wywołało wielki zachwyt u najmłodszych. Wioletta Piasecka czytała dzieciom swoje bajki.
     - Maluchy z wielkim zaciekawieniem wysłuchały bajki o misiu, która była jedną z pierwszych w dorobku literackim autorki - mówi Magdalena Lemańczyk. - Był też czas na zabawę i konkursy. Dzieci odpowiadały na pytania bajkopisarki, śpiewały piosenki.
     Wiele emocji wzbudził też magiczny pierścień literatki, który - jak sama mówiła - spełnia wszystkie marzenia. Dzieci mogły go dotknąć i pomyśleć sobie życzenie.
     - Mimo, że autorka nie miała ze sobą czarodziejskiej różdżki, swoją życzliwością i ciepłem oczarowała nie tylko najmłodszych - dodaje Magdalena Lemańczyk.
     

 


     Na zakończenie spotkania uczestników czekała miła niespodzianka - wszystkie grupy otrzymały książki z bajkami autorki, ufundowane przez SDK „Zakrzewo”.

OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama