UWAGA!

Wtorkowa jam session w Krypcie

Elbląg, Wtorkowa jam session w Krypcie
(fot. nadesłana)

Stowarzyszenie Laboratorium Sztuki i Klub Środowisk Twórczych Krypta zapraszają na wtorkową jazową jam session. Tym razem w wykonaniu Aleksandry Mońko-Allen, która wystąpi po raz pierwszy w Elblągu.

Aleksandra Mońko-Allen swój pierwszy zespól muzyczny założyła już w 1996 roku wspólnie z Dominikiem Bukowskim, Jerzym Małkiem, Adamem Żuchowskim i Michałem Szczeblewskim. W 2001 roku ukończyła Akademię Muzyczną- Wydział Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Katowicach w klasie fortepianu Wojciecha Niedzieli i od następnego roku kontynuowała naukę w City College of New York w Nowym Jorku u boku takich muzyków jak: John Patitucci, John Hicks, Ronney Mathews czy Geri Allen. W 2010 roku ukończyła University of the District of Columbia w Waszyngtonie w klasie fortepianu Marvy Cooper. Przez sześć lat prowadziła Chór Gospel w kościele Mt. Calvary Catholic Church w Forestville, Maryland, komponując na Chór. W Waszyngtonie współpracowała z artystami pierwszej ligi, takimi jak: Butch Warren, Eric Allen, Ephraim Wolfolk, Catarina Racha i Vanessa Williams. Zagrała w "Tribute to Charlotte Holloman" na University of the District of Columbia w 2011. Dwukrotnie (w 1999 i w 2003) zdobyła pierwsze miejsce na Ogólnopolskim Konkursie Kompozytorskim im. K. Komedy.
       Artystce towarzyszyć będą utalentowani muzycy: Marcin Stefaniak - saksofon, Filip Arasimowicz - kontrabas i Kacper Skolik - perkusja.
      
       Wtorek - 20 sierpnia. Godz. 20.00 - 23.30. Wstęp bezpłatny
      
Klub Krypta
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama