UWAGA!

Wyjątkowy jam w Krypcie

 Elbląg, Arek Skolik w Krypcie w 2014 r.
Arek Skolik w Krypcie w 2014 r. (fot. Konrad Kosacz)

Klub Środowisk Twórczych zaprasza we wtorek, 9 października, na wyjątkową sesję jazzową. Głównym gościem wieczoru będzie Arek Skolik - perkusista, kompozytor i aranżer. Laureat wielu nagród i wyróżnień, m.in. tytułu "Najlepszego perkusisty roku'' i "Perkusisty roku". Elblążanom Arek Skolik dał się poznać jako znakomity muzyk podczas festiwalu Jazzbląg 2014 i 2015. Warto wybrać się do Krypty na jam, który zapowiada się energetycznie.

Arek Skolik należy do grona muzyków, którzy nie starają się być nowatorscy za wszelką cenę, raczej chyli czoła przed dziesięcioleciami tradycji, starając się wpisać w nią ze swoim muzycznym temperamentem. Jest nieprzeciętnie muzykalnym perkusistą o doskonałym warsztacie i poczuciu swingu, co stawia go wśród grona najlepszych artystów nie tylko w kraju. Na co dzień gra z czołowymi polskimi muzykami jazzowymi.
       Towarzyszyć mu będą: Michał Zienkowski - gitara, Marcin Bożek - bass. Marcin Janek - saksofon tenorowy i syn, Kacper Skolik - również perkusja.
      
       Jam session odbędzie się 9 października (wtorek) o godz. 20 w Klubie Krypta, który mieści się w podziemiu Galerii EL. Wstęp bezpłatny.
      
inf. nadesłana
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama