UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Wykaż się plastycznie

 
Elbląg, Wykaż się plastycznie
fot. nadesłana

Uwielbiasz malować lub tworzyć projekty graficzne? Lubisz pracować w glinie? Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” zaprasza młodzież i dorosłych do udziału w dwóch ogólnopolskich konkursach „Kompozycjach” i „Ceramionach”.

„Kompozycje” to konkurs, skierowany do młodzieży – uczniów szkół gimnazjalnych, średnich i plastycznych oraz osób dorosłych. Jego temat jest bardzo szeroki i pozwala na dużą swobodę twórczą.
       - Najważniejsza będzie kompozycja pracy – mówi Ewa Bednarska-Siwilewicz, instruktor ds. plastyki w CSE „Światowid”. – Nie chcemy niczym ograniczać twórców, dlatego w tej dziedzinie pozostawiamy uczestnikom konkursu pełną dowolność i liczymy na ciekawe podejście do tematu.
       Konkurs będzie rozgrywany w 4 kategoriach: grafika – młodzież, grafika – dorośli, malarstwo – młodzież, malarstwo – dorośli. Prace powinny zostać wykonane dowolnymi technikami malarskimi lub graficznymi. Na prace konkursowe czekamy do 1 października, można przesłać więcej niż jedną pracę.
       Regulamin i karta zgłoszenia
       Konkurs „Ceramiony” skierowany jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych, średnich i plastycznych oraz uczestników pracowni ceramicznych w placówkach kulturalno-oświatowych i Warsztatach Terapii Zajęciowej. Tematyka prac, wykonanych w wybranej technice ceramicznej jest dowolna, a udział jest bezpłatny.
       - Konkurs ten inspiruje i pobudza do twórczych działań w dziedzinie ceramiki zarówno dzieci, młodzież, jak i osoby dorosłe. Daje szansę wszystkim jego uczestnikom na pokazanie swoich prac i konfrontację ich umiejętności – dodaje Ewa Bednarska-Siwilewicz.
       Prace należy przesłać do 28 listopada 2015 r.
       Regulamin i karta zgłoszenia
       Gotowe prace należy opisać na odwrocie (imię i nazwisko, wiek autora, imię i nazwisko nauczyciela pod kierunkiem, którego praca została wykonana, nazwa i adres, telefon, fax, e-mail placówki) i przysłać na adres:
       Centrum Spotkań Europejskich „Światowid"
       Pl. K. Jagiellończyka 1
       82-300 Elbląg
       Dla autorów najlepszych prac przewidziane nagrody rzeczowe oraz dyplomy. Najciekawsze prace prezentowane będą na wystawie pokonkursowej w CSE „Światowid” oraz na stronie www.swiatowid.elblag.pl. Dodatkowe informacje można uzyskać kontaktując się z instruktorką ds. plastyki CSE „Światowid” - Ewą Bednarską-Siwilewicz pod nr tel. 55 611 20 64 lub dzwoniąc do sekretariatu CSE „Światowid” 55 611 20 50.
      
      
Konkurs realizowany jest w ramach projektu „Twórcza Terapia”. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu Edukacja, priorytet Edukacja kulturalna.
Edyta Bugowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama