UWAGA!

Wyróżnienia dla CSE Światowid

 
Elbląg, Wyróżnienia dla CSE Światowid
fot. nadesłana

W ostatnim czasie Centrum Spotkań Europejskich Światowid zostało uhonorowane dwoma certyfikatami: Miejsce przyjazne kobietom w ciąży oraz Euro Renoma - Europejskiego Rejestru Renomowanych.

Certyfikat Miejsce przyjazne kobietom w ciąży to rezultat udziału w kampanii „Obudź wrażliwość”. Jej założeniem jest przystosowanie przestrzeni miejskiej oraz instytucjonalnej do potrzeb kobiet w ciąży oraz dzieci, tak by były dla nich przyjazne i bezpieczne. Nawet niewielkie udogodnienia oraz empatia i zmiana mentalności środowiska pozwalają na łatwiejsze i bardziej komfortowe funkcjonowanie w sferze miejskiej. Kobiety w ciąży, przy kasie CSE Światowid obsługiwane są poza kolejnością.
       Natomiast Certyfikat Europejskiego Rejestru Renomowanych stanowi aktualną informację o rzetelności, solidności i wiarygodności firmy, urzędu czy instytucji. Certyfikat Euro Renoma uprawnia do udziału w programie gospodarczo-konsumenckim Euro Renoma, jest na bieżąco aktualizowany, co służy zwiększeniu jego wiarygodności. Podmioty, które go otrzymały są partnerami godnymi zaufania, profesjonalnie i rzetelnie wywiązują się ze swoich zobowiązań oraz respektują zasady etyczne.
       – Te wyróżnienia bardzo nas cieszą, bo świadczą o tym, że starania, które podejmujemy w trosce o uczynienie Centrum Spotkań Europejskich jeszcze bardziej przyjaznym, godnym zaufania i nowoczesnym są dostrzegane i doceniane – mówi Antoni Czyżyk, dyrektor CSE Światowid.
      
Paulina Łuczak, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama