UWAGA!

Wyruszą do Chin

 Tak było podczas podróży do Czech,
Tak było podczas podróży do Czech, fot. nadesłana

W daleką i egzotyczną podróż wyruszą w najbliższą sobotę, 16 listopada skrzaty, które wezmą udział w warsztatach w CSE „Światowid”. Trafią do Chin. Poznają smak prawdziwej chińskiej herbaty, odnajdą dobrą wróżbę w chińskim ciasteczku i dowiedzą się co trenowała kung fu panda.

Któż nie marzy o niezwykłych podróżach? Poznawanie tajemnic i kultury różnych krajów, tych sąsiedzkich i tych bardziej odległych, to prawdziwa przyjemność. Mnóstwo przygód oraz ciekawych informacji czeka na najmłodszych w jedną sobotę miesiąca w ramach cyklu „Skrzat w podróży przez świat”, realizowanego przez CSE „Światowid”.
       „Skrzat w podróży przez świat” to cykl spotkań, dzięki którym dzieci mają okazję odkrywać fascynujące krainy, poznawać obce kultury i zdobywać nową wiedzę. Na najbliższym spotkaniu, w sobotę, 16 listopada wyruszą do Chin. Tam dowiedzą się co nieco o chińskiej kulturze i dziejach, rekreacyjne odbędą przyspieszony kurs chińskich sztuk walk, a nie zabraknie również zajęć plastycznych i teatralnych. W międzyczasie odbędzie się degustacja prawdziwej chińskiej herbaty, a każde dziecko dostanie ciasteczko z wróżbą.
       Pozostało ostatnie wolne miejsce na zajęcia. Informacje oraz zapisy prowadzi Aleksandra Bednarczuk – kierownik działu projektów kulturalnych pod nr tel. 55 611 20 59 lub mailowo: aleksandra.bednarczuk@swiatowid.elblag.pl
      
       Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 6-9 lat. Odpłatność za spotkanie 30 zł. Wszystkie zajęcia prowadzone są w CSE „Światowid”, Plac Kazimierza Jagiellończyka w Elblągu. Najbliższe spotkanie w sobotę, 16 listopada o godz. 11.
      
Edyta Bugowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • .. .. i poodychają prawdziwym chińskim powietrzem, w każdym większym mieście - dzięki ich toksycznej produkcji wszelakiego "dobra" jakże niezbędnego nam do "życia"; )
  • ". .. i dowiedza sie co trenowala kung fu panda. " - hmmm, niech zgadne- karate ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Bolek112(2013-11-14)