UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Wystawa pokonkursowa „Inspirowane Wsią”

 
Elbląg, Wystawa pokonkursowa „Inspirowane Wsią”

Liceum Plastyczne w Gronowie Górnym oraz CSE Światowid zapraszają serdecznie na wernisaż wystawy pokonkursowej II Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Inspirowane Wsią”. Wernisaż we wtorek 17 września.

Konkurs po raz drugi został wpisany w kalendarz imprez Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie dla szkol plastycznych. W tym roku skierowany był nie tylko do uczniów, ale także do nauczycieli szkół plastycznych w całym kraju. Celem konkursu było wykonanie prac, których motywem przewodnim będzie wieś w różnych aspektach, jej barwy, dźwięki, zapachy, a także wspomnienia, marzenia i wyobrażenia.
       Na konkurs nadesłano 440 prac z 20 szkół w kategoriach: malarstwo, rysunek, rzeźba, fotografia, grafika. Podczas wernisażu zostaną wręczone nagrody, które przyznała komisja w składzie prof. Wojciech Sęczawa (ASP Gdańsk), prof. Mariusz Dąbrowski (ASP Warszawa), prof. Piotr C. Kowalski (UA Poznań, Akademia Sztuki w Szczecinie). Komisja przyznała Grand Prix konkursu oraz nagrody w poszczególnych kategoriach. Na wystawie oprócz nagrodzonych prac zaprezentowane zostaną również prace zakwalifikowane przez Jury na wystawę pokonkursową. Wernisaż poprzedzony zostanie wykładem prof. Piotra C. Kowalskiego pt. „Obrazy można malować wszystkim, także farbami (Max Ernst)”.
       Organizatorzy konkursu: Liceum Plastyczne w Gronowie Górnym.
       Współorganizatorzy: Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie, Stowarzyszenie TalentArt.
       Patronat nad konkursem objął starosta elbląski Sławomir Jezierski.
       Zadanie dofinansowano ze środków Powiatu Elbląskiego.
      
       Program wernisażu, 17 września, Galeria Nobilis, CSE Światowid
       godz. 16.30 – wykład „Obrazy można malować wszystkim, także farbami” Max Ernst – prof. Piotr C. Kowalski, Akademia Sztuki w Szczecinie, Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu – mała sala kinowa CSE Światowid
       godz. 18 – otwarcie wystawy pokonkursowej, wręczenie nagród i dyplomów.
      
      
Krystyna Brinkiewicz, Liceum Plastyczne w Gronowie Górnym
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama