UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Wystawa szkła i ceramiki

 
Wystawa szkła i ceramiki
fot. nadesłana

W czytelni Filii nr 3 Biblioteki Elbląskiej przy ul. Piłsudskiego od wtorku, 28 stycznia będzie można oglądać wystawę prac ceramicznych, oraz szkła artystycznego. Na wystawie znajdą się prace osób z Elbląga i okolic np. Młynar, Zwierzna czy Gronowa Górnego, które rozwijają swoje pasje w pracowni ceramicznej i szkła artystycznego w CSE „Światowid”.

Na wystawie znajdą się prace: Joanny Wachowicz, Danuty Świątek, Haliny Gnat, Anny Nowak, Marii Szczepańskiej, Anny Komorowskiej i Agnieszki Miernik, Ireny Michalskiej, Ewy Miros, Grażyny Kopańskiej, Wandy Kucharczyk, Jolanty Urbańskiej, Barbary Wilińskiej, Łucji Wołnsewicz, Lucyny Poduch, Bożeny Maleska, Lucyny Modrzyńskiej, Joanny Zasada. Grupa szkła artystycznego to: Teresa Chądzyńska, Sabina Gadzała, Zofia Pater, Barbara Krajnik i Anna Nowak.
       Prace mają różną tematykę. Wśród technik ceramicznych najwięcej jest tych tworzonych ręcznie, prace pokryte są szkliwem lub angobą. Na wystawie znajdą się również prace odlewane oraz odciskane w z form. Przedmioty wykonane w szkle to lampy i prace użytkowe.
       - Tegoroczna grupa twórców to osoby bardzo zdolne i wrażliwe, których zainteresowania są naprawdę szerokie, a wszystkie prezentowane prace mają swoje źródło w obserwacjach i spostrzeżeniach – opowiada Ewa Bednarska - Siwilewicz.
       Wszyscy twórcy swoje artystyczne pasje realizują w pracowni ceramicznej i szkła artystycznego w CSE „Światowid” w Elblągu.
       25 lutego o godz. 17 odbędzie się finisaż wystawy oraz spotkanie z autorami prac.
      
      
CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...