UWAGA!

Wystawa zdjęć w sieci

 
Wystawa zdjęć w sieci
fot. nadesłana

Promienie zachodzącego słońca na tafli mazurskiego jeziora, lasy w kolorze soczystej zieleni albo po prostu roześmiane twarze zadowolonych turystów. Uchwyć wspomnienia z wakacji na fotografii i weź udział w wirtualnym wernisażu wakacyjnych zdjęć.

Wirtualny wernisaż, jak sama nazwa mówi, odbędzie się w Internecie. Fotografie nie będą wisiały na ścianach, ale w sieci, a tę galerię będzie mógł odwiedzić każdy, wystarczy, że posiada dostęp do Internetu. Zdjęcia będzie można oglądać za pośrednictwem stron eŚwiatowid.pl i eKulturalni.pl. Wernisaż odbędzie się we wrześniu, kiedy większość turystów wróci ze swoich wojaży. Ale zdjęcia można zgłaszać już teraz, wysyłając je na redakcja@ekulturalni.pl lub dodając je na swój profil na portalu, zaznaczając przy tym opcję "Dodaj do wirtualnego wernisażu".
       - Zależy nam, by pokazać piękno naszego regionu - Warmii i Mazur, ale mile widziane będą również na fotografie z mierzei, wybrzeża, gór i całej reszty świata - mówi Zuzanna Gajewska, redaktor portalu. - Pierwsze zgłoszone zdjęcia już mamy, czekamy na więcej. Na najaktywniejszych fotografów czekają upominki.
       Zgłaszając zdjęcie, oświadczasz, że masz do niego prawo autorskie, a Ty i znajdujące się na nim osoby trzecie zgadzacie się na opublikowanie Waszego wizerunku.
      
      
Edyta Jasiukiewicz, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)