UWAGA!

XXVI Letni Salon Muzyczny w Bażantarni

 Elbląg, XXV Letni Salon Muzyczny,
XXV Letni Salon Muzyczny, fot. Anna Dembińska (arch. portEl)

Nadchodzą wakacje, podczas których w Bażantarni zagości XXVI Letni Salon Muzyczny. Tradycyjnie rozpocznie się po Dniach Elbląga (2 lipca) i zakończy przed Świętem Chleba.

W każdą niedzielę odbywać się będzie spacer przyrodniczo-historyczny, prowadzony przez pracowników tegorocznego partnera - Parku Krajobrazowego Wysoczyzny Elbląskiej. Zbiórka o godzinie 15:30 przy muszli koncertowej w Bażantarni, a następnie o godz. 17:00. Zaplanowane są koncerty, spektakle teatralne, scena przy stoliku, wystawa oraz konkursy, na które serdecznie zapraszamy.

Wszystkie wydarzenia mają charakter otwarty, a szczegółowe informacje można znaleźć na plakacie, w mediach oraz na portalach społecznościowych.

Elbląskie Towarzystwo Kulturalne

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Fajnie, że są te niedzielne imprezy, szkoda tylko, że lato w ETK tradycyjnie trwa krótko. Muszla koncertowa po remoncie wygląda całkiem dobrze i gdyby jeszcze zrobiono coś wokół bo te ławki i skarpy to naprawdę, nie na te czasy. No i więcej imprez bo te kilka koncertów w roku to za mało.
 • Spokojnie od maja mogliby zaczac, te dwa miesiące mijaja szybko a emeryci ciesza sie na te spektakle, powinno ich byc wiecej i od maja, czerwca lub jeszcze we wrzesniu, muszla w Bażantarni nieużytkowana
 • Szkoda, że Ratusz nie udostepnia Muszli Koncertowej Stowarzyszeniu Wojciecha Minkiewicza, które tak rewelacyjnie organizuje kolejne Dni Muzyki. Szkoda, by sporym nakladem kosztów wyremontowany obiekt w Bażantarni służył tylko organizacji kilku imprez rocznie przez jedną elitarną organizację - Elbląskie Towarzystwo Kulturalne. Może wszystkie nie należące do tego Towarzystwa osoby są niekulturalne, ale uważają, że Muszla powinna być od 1 maja do 30 wrzesnia wykorzystywana na koncerty elbląskich artystów i promocję utalentowanych uczniów Szkoły Muzycznej, a jeżeli fundusze pozwolą także ciekawych wykonawców z Polski. Niestety kolejny rok tak się nie dzieje.
 • Nareszcie Teatr bez Mirka! Huraaaaa huraaaaa
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  13
  4
  NinaW(2023-06-22)
 • Ale kto im broni organizować tam cokolwiek?
 • Ktoś zasugerował, że ETK ma tą muszlę niejako na wyłączność. Jeśli to miała by być prawda to jest to kolejny mega 'kwiatek' do kolekcji w działalności UM. A może portEL dopyta ? Albo ktoś z ratusza odpowie ? bo jeśli to prawda to ręce opadają. I żeby nie było, popieram imprezy organizowane przez ETK ale ta muszla pomieści też innych.
 • Jak widać muszla koncertowa i jej wykorzystanie nie jest tak nośnym tematem jak port i polityka, a szkoda.
 • ETK = post PZPR
 • jesteś idiotą?
 • Trochę ciężko się dostać do Bażantarni osobom nie zmotoryzowanym i mniej sprawnym. Za duża odległość od tramwaju. A imprezy super. Hashtagi: #Ewa
 • ETK marny materiał intelektualny.
 • Słabo i za rzadko.
Reklama