UWAGA!

Za kulisami widać więcej...

 

"W pewien styczniowy wieczór..." było widowiskiem wyjątkowym, które połączyło młodych wokalistów z Elbląga i Głogowa. Ich zmaganiom towarzyszyło czujne oko i obiektywy Konrada Kosacza, który uwiecznił emocje towarzyszące przygotowaniom, ciężką pracę wokalistów, muzyków, instruktorów. Jego prace będzie można obejrzeć już w piątek, 10 marca w Młodzieżowym Domu Kultury przy ul. Warszawskiej 51. Początek wystawy o godz. 17.

Dwa miesiące temu na deskach elbląskiego Teatru Sewruka spotkali się wokaliści z Elbląga oraz z Głogowa. Ci młodzi ludzie 10 stycznia stworzyli wspaniałe widowisko, które poruszyło serca i umysły publiczności, dzięki czemu zabrali owacje na stojąco.
       Trzeba jednak pamiętać, że za wszystkimi, pięknymi rzeczami kryje się ogrom pracy. W tym przypadku na sukces całego przedsięwzięcia pracowało około sto osób: Szalone i Szalone Małolaty, które swoje umiejętności szlifują w Młodzieżowym Domu Kultury, młodzież z Mini Studia Gier Dramatycznych, wokaliści ze Studia Talentów Miejskiego Ośrodka Kultury w Głogowie, profesjonalni muzycy, instruktorzy i wielu innych, bez których nie udałoby się tego zrobić. Organizatorem wydarzenia było Stowarzyszenie Wspierania Edukacji Artystycznej Dzieci i Młodzieży "Szalone Małolaty", wsparł je Młodzieżowy Dom Kultury oraz Miasto Elbląg.

  Elbląg, Za kulisami widać więcej...
fot. Konrad Kosacz


       Trud tych wszystkich ludzi uwiecznił Konrad Kosacz, fotograf, inicjator oraz uczestnik wielu kulturalnych przedsięwzięć. Ciekawy kadry, emocje podane w skondensowanej formie i historia, którą opowiada obraz, a przede wszystkim profesjonalne podejście do powierzonego zadania - dokładnie tego można się spodziewać po zdjęciach Kosacza. Dlatego tym bardziej warto je zobaczyć. Wystawa jego fotografii, która obrazuje całą drogę do styczniowego finału, odbędzie się w piątek, 10 marca, o godz. 17 w Młodzieżowym Domu Kultury przy ul. Warszawskiej 51. Wstęp wolny, zapraszamy!
      

Młodzieżowy Dom Kultury
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama