UWAGA!

Zabrakło biletów na koncert

 Elbląg, Zabrakło biletów na koncert

Koncert Ani Dąbrowskiej odbędzie się 28 lutego w CKiWM „Światowid”. Niestety każdy, kto zwlekał z zakupem biletu na ostatnią chwilę przeliczył się i nie pójdzie na występ artystki.

Koncert zorganizowany jest w ramach ostatniego dnia imprezy pod hasłem „Tydzień z Rzeczpospolitą”. Najnowsza płyta wokalistki została uznana przez redaktorów „Rzeczpospolitej” za jedno z najciekawszych i najważniejszych wydarzeń 2008 roku.
     - Niestety dla fanów, biletów na koncert już nie ma – mówi Wioletta Staniszewska z działu marketingu „Światowida” – Jak zwykle uprzedzamy, że bilety należy rezerwować odpowiednio wcześniej i już dziś informujemy, że najbliższy koncert gwiazdy odbędzie się 7 kwietnia, a wystąpi wówczas Anna Maria Jopek. Z kolei w najbliższy piątek, 21 lutego o godz. 18 wystąpi u nas znakomita aktorka Emilia Krakowska, na jej monodram zostało jeszcze kilka biletów - dodaje.
     W ramach „Tygodnia z Rzeczpospolitą” odbywają się również spotkania z ciekawymi ludźmi i ich twórczością. Od 25 do 28 lutego dziennikarze „Rzeczpospolitej" pokazywać będą swoje zachwyty najlepszymi ubiegłorocznymi wydarzeniami w dziedzinach: literatura, film, plastyka i muzyka.
     W środę, 25 lutego o godz. 19.00 redaktor Krzysztof Masłoń rozmawiać będzie z wyróżnioną zachwytem 2008 za powieść Bambino Ingą Iwasiów. Wstęp jest wolny. W czwartek 26 lutego o godz. 19.00 odbędzie się pokaz filmu „Rysa” i spotkanie z reżyserem Michałem Rosą. Cena biletu na spotkanie i film wynosi 8 zł. Z kolei w piątek, 27 lutego o godz. 19.00 zobaczyć będzie można multimedialną wystawę „Dokumentalistki. Polskie fotografki XX wieku". Wstęp jest wolny.
Oprac. Anieze

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama