UWAGA!

Zaczarowany świat operetki i musicalu

6 marca elbląski teatr wprowadzi widzów w "Zaczarowany świat operetki i musicalu". Niezwykłe widowisko muzyczne zaprezentują soliści, chór oraz balet Teatru Muzycznego w Poznaniu.

W widowisku, w którym udział bierze 54 artystów, publiczność znajdzie wszystko to, co sprawia, że muzyka operetkowa stale znajduje rzeszę wiernych miłośników, czyli doskonale dobrany repertuar, a w nim fragmenty takich operetkowych szlagierów, jak "Brunetki, blondynki", "Zapomniana melodia", "Usta milczą, dusza śpiewa", "Upiór w Operze", "O sole mio" i wiele innych.
     - "Zaczarowany świat operetki i musicalu" zauroczy wspaniałą scenografią i niepowtarzalnym klimatem – twierdzą organizatorzy występu. - To wyjątkowe spotkanie z muzyką, poezją, romantyzmem, które łącząc się z dowcipem i dynamizmem, tworzą wyśmienitą całość.
     Widowisko muzyczne pt. "Zaczarowany świat..." zostanie zaprezentowane 6 marca o godz. 18.00 na dużej scenie elbląskiego teatru. Bilety w cenie 40 zł można rezerwować w biurze obsługi widzów, tel. 641-97-00 wew. 391 i 326 lub w kasie teatru: od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 - 16.00 oraz na godzinę przed spektaklem, tel. 641-97-00 w. 392.
A

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama