UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Zaczyna się Grafatak

 
Elbląg, Zaczyna się Grafatak
fot. nadesłana

Stowarzyszenie Kulturalne "Co Jest?" oraz Klub Mjazzga zapraszają na pierwszą w tym roku bitwę na rysunki czyli Grafatak. Impreza odbędzie się 3 czerwca o godz. 20 w Klubie Mjazzga. Wstęp wolny.

Grafatak to graficzny pojedynek rysowników tworzących w czasie rzeczywistym, "pojedynkujących się" na rysunki na konkretny temat.
       Najważniejszy jest fakt tworzenia na oczach publiczności, wyjścia ze sztuką poza przyjęte schematy galerii.
       Zwycięzcę wyłania zgromadzona publiczność. Dla zwycięzców przewidziano nagrody finansowe.
       Projekt Grafatak wymyślony został przez Stowarzyszenie Kulturalne Co Jest? i jest realizowany we współpracy z klubem Mjazzga od roku 2013.
      
       W bitwie otwierającej sezon pojedynkowy w ringu staną:
       * MARY M
       * KASIA
       * FUS
       * SYNWILCZURA GOLDEN FACE
      
       Pierwsza i ostatnia bitwa (3 czerwca i 30 września) będą miały miejsce w klubie Mjazzga, a dwie edycje wakacyjne (1 lipca i 26 sierpnia) odbędą się w plenerze przed Ratuszem Staromiejskim.
       W każdej edycji planowo wezmą udział 4 osoby, które w ciągu 3 godzin będą tworzyć prace na wylosowany bezpośrednio przed pojedynkiem temat, spośród trzech, które zostaną im zaproponowane przez organizatorów na tydzień przed imprezą.
       Prace mogą być realizowane różnymi technikami plastycznymi z wyłączeniem technik "inwazyjnych", jak na przykład farby w spray'u.
       Każdy uczestnik ma do dyspozycji płótno o wymiarach 100x70 cm oraz przybory/środki przygotowane po uprzednim zgłoszeniu zapotrzebowania organizatorom.
       W całej akcji chodzi o świetną zabawę i taki jest cel nadrzędny. Efektem ubocznym imprezy może jednakowoż okazać się odkrycie nowej twarzy na mapie sztuki świata, która w bliższej lub dalszej przyszłości osiągnie niekwestionowany sukces prestiżowy i fianansowy. Mówiąc szczerze, prawdopodobieństwo takiego scenariusza jest pewne niemal jak to, że pieniądze szczęścia nie dają.
       Zapraszamy wszystkich wielbicieli dobrego!
      
       Zgłoszenia do Grafataku na następne edycje przyjmowane są od chętnych, którzy potrafią sprawnie posługiwać się wyobraźnią oraz przyborami plastycznymi poprzez mail: mjazzga@mjazzga.pl, wiadomość na profilu FB klubu Mjazzga lub profilu Grafataku (https://www.facebook.com/pg/grafatak).W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko, pseudomin (jeśli ma być wykorzystywany), tel. kontaktowy i datę edycji do której jest zgłoszenie (lub info, że każda data pasuje) oraz w załączniku kilka plików z przykładowymi pracami.
      
Stowarzyszenie Kulturalne "Co jest?"
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama