UWAGA!

Zagłosuj na CSE Światowid!

 Elbląg, Zagłosuj na CSE Światowid!
fot. arch. CSE Światowid

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu zostało nominowane do nagrody IDOL 2021! „Światowid” został wskazany jako instytucja przyjazna i wspierająca osoby niewidome i niedowidzące w woj. warmińsko-mazurskim. Wszystko to za sprawą nowej sali studyjnej w Kinie Światowid w pełni przystosowanej dla potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo oraz dla osób niewidomych i niedowidzących. Zapraszamy do głosowania!

 

W ramach remontu i przebudowy, Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu wzbogaciło się o nową salę studyjną w pełni przystosowaną dla potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo oraz dla osób niewidomych i niedowidzących. Jest to jedyna taka sala kinowa w północnej Polsce wyposażona w system Audiomovie.

- To innowacyjne w skali światowej rozwiązanie opierające się na aplikacji na urządzenia przenośne umożliwiającej udostępnianie w kinie audiodeskrypcji oraz audionapisów osobom z ubytkiem wzroku oraz audionapisów osobom z ubytkiem słuchu i wzroku lub cierpiącym na dysleksję – mówi Natalia Piotrowska kierownik Kina „Światowid”.

 

Jak nas wesprzeć? Zagłosuj!

Na CSE „Światowid” w Elblągu można głosować pod tym linkiem. Co ważne, po zagłosowaniu należy kliknąć link potwierdzający przesłany w e-mailu, gdyż tylko wtedy oddany głos będzie ważny.

 

O konkursie

Konkurs IDOL ma już prawie 20-letnią historię. Jego głównym celem jest nagrodzenie osób i instytucji za ich aktywność na rzecz osób z niepełnosprawnościami wzroku. To jeden z najważniejszych konkursów w Polsce, promujący innowacyjne działania na rzecz osób z niepełnosprawnościami. Tegoroczna edycja, w związku ze zbliżającym się jubileuszem działalności Fundacji Szansa dla Niewidomych będzie wyjątkowa, także ze względu na jej międzynarodowy wymiar. Konkurs IDOL jest realizowany w trzech etapach: wojewódzkim, krajowym i światowym. Po zakończeniu głosowania w etapie wojewódzkim Kapituła konkursu wybierze kandydatów z każdej kategorii. Kapituła weźmie pod uwagę głos internautów jako głos doradczy. Po wyłonieniu kandydatów dla każdej z kategorii rozpocznie się głosowanie ogólnopolskie.

 

 


        

.

CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
  • Głos internautów jako doradczy s wyboru dokona klika wśród swoich, samo życie. ..
  • @TeofilSkorupa - Kliki, to wy tow. Skorupa poszukajcie wokół wójta Obajtka.
  • Teofilu a o sporcie nic nam nie napiszesz.
  • Zarcik? Malo zabawny.
  • @TeofilSkorupa Wszyscy już przyzwyczailiśmy się do faktu że należysz do tych którzy nie potrafią znaleźć lekarza na swoje dolegliwości i "niepełnosprawność"w stopniu znacznym. Na współczucie nie zasługujesz. I takie indywidua powinno się tępić każdym możliwym sposobem.
  • Wymieńcie fotele, na takie jak w Multikinie.
  • nie będziemy głosować na tak absolutnie.
  • Światowid na siłę wmawia że jest fajny a wcale nie jest. .Skończcie z tą wieczną promocją i weźcie się do roboty. Może dyrektor powinien więcej pracować na rzecz tej instytucji a nie tylko taneczne imprezy napędzać. Była budowa to na niewykończonej sali i w czasie największej pandemii tańce prowadził. Potem sala wciąż nie oddana a on szkolenia dla kilkudziesięciu ludzi robi. Wszystko pod szyldem innej firmy, bo tam zarobić swoim można pewnie dać, a światowid dymany. To po to jest się tam dyrektorem???? Czas rozliczyć i pogonić!!!
  • Mam wrażenie że sztab Czyżyka pod każdym tekstem o światowidzie nakręca durne dialogi w komentarzach żeby przekierować temat na inne bzdury. Tymczasem pytam: dlaczego Czyżyk jeździ służbowym autem do pracy i po pracy???? I dlaczego na budowie odbywały się taneczne harce kiedy obiekt nie był odebrany?????
  • wow, wszyscy się składamy na finansowanie tego typu ułatwień dla ludzi i bardzo dobrze, a światowid chce udawać filantropa za nasze pieniądze, wow wow wow, brawo światowid za wasz wkład.
Reklama