UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Zaśpiewaj w Cantacie

Elbląg, Zaśpiewaj w Cantacie

Chór Cantata Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej zakwalifikował się do dwóch prestiżowych konkursów – w Krakowie oraz w Gelnhausen (Niemcy). W związku z tym chór ogłasza nabór nowych chórzystów – szczególnie gorąco zaproszeni są mężczyźni!

Chór Cantata Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej przeszedł pomyślnie eliminacje i dostał się na dwa konkursy: Krakowski Międzynarodowy Festiwal Chóralny gdzie głównym jurorem jest wybitny kompozytor Romuald Twardowski oraz na Konkurs Międzynarodowy „Heart of Europe” w miejscowości Gelnhausen w Niemczech. W związku z zaplanowanymi konkursami chór ogłasza nabór i zaprasza w swoje szeregi wszystkie osoby uzdolnione muzycznie. Przede wszystkim chcielibyśmy ośmielić i zaprosić do współpracy panów! Chętne osoby w wieku od 16 do 40 lat zapraszamy w każdy wtorek, środę lub czwartek o godzinie 18.00 do budynku filii Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej (dawna Szkoła Podstawowa nr 5) przy ul. Robotniczej 197. Wszelkie informacje na temat chóru można również odnaleźć na naszej stronie internetowej: www.cantata.elblag.pl.
       Chór Cantata jest chórem mieszanym działającym od ponad 23 lat jako Stowarzyszenie Miłośników Muzyki. Chór skupia ludzi, których łączy wspólna pasja – umiłowanie śpiewu chóralnego. W repertuarze Cantaty znajdują się utwory świeckie i sakralne różnych epok historycznych, standardy jazzowe, gospel, spirituals oraz muzyka ludowa. Zespół koncertował w Czechach, Francji, Niemczech, Szwecji, na Litwie i Łotwie. Ma na swoim koncie wieloletnie doświadczenie w konkursach i festiwalach, które zaowocowało wieloma sukcesami i nagrodami m. in.: Srebrny Medal na Festiwalu im. Johannesa Brahmsa w Wernigerode (Niemcy), Puchar Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego na Festiwalu „O Warmio moja miła” Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie oraz Brązowy i Srebrny medal na XXXI Międzynarodowym Festiwalu Chórów w Ołomuńcu. W 2008 roku otrzymał również certyfikat i prestiżowy tytuł „Chór Cantata – Skarbnicą Kultury na Warmii i Mazurach”. Dyrygentem Chóru jest Marta Drózda-Kulkowska.
      
Marta Drózda-Kulkowska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama