UWAGA!

Zaśpiewali o awanturach i zdradach

 Elbląg, Zaśpiewali o awanturach i zdradach
Fot. nadesłana

Zespół Religion, to nowy muzyczny projekt z Elbląga, jego pomysłodawcą i liderem jest Łukasz Gesek. Zespół to mieszanka muzyczna: rock i pop. Ich teksty poruszają ważne problemy. Właśnie wydali kolejny teledysk, który mówi o awanturach domowych, pijaństwie, zdradach, kłótniach, ale również o przebaczeniu.

Nowy teledysk to klasyczna ballada rockowa. Teledysk nakręcony został w starej fabryce w okolicach Sztutowa. Fabuła teledysku to sceny, które mogą poruszać naszą wyobraźnię, zagrali je tzw. "amatorzy", znajomi wokalisty, którzy zaangażowali się w ten projekt i na co dzień są prawdziwą rodziną, co sprawia, że zagrana rola jest jeszcze bardziej prawdziwa. Zespół nie jest komercyjnym produktem.

- Tymi treściami chce przekazywać ważne rzeczy, takie jak wiara w Boga, właśnie przygotuję się do wydania płyty, na której będzie czternaście utworów w podobnej tematyce - mówi Łukasz Gęsek. - Teraz skupiam się na premierach singlowych. Pragnę podziękować wszystkim osobom, które angażują się w projekt Religion, a jest ich już ponad trzydzieści. To piękne, gdy możemy wspólnie realizować nasze pasje i pragniemy przez muzykę przekazywać pozytywne treści, a to moja osobista misja i forma ewangelizacji, ponieważ zespół Religion jest ściśle związany z muzyką Chrześcijańską.

Zapraszamy do obejrzenia teledysku.

inf. zespołu Religion
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Szanowny zespole "Religion", niedawno słyszałem, że LGBT to nie ludzie tylko ideologia!!! Teraz czytam, że zespół to nie ludzie, lecz projekt! Boże, "dziwny jest ten świat". I jeszcze to kokieteryjne raz "Gesek"raz "Gęsek"!!! I tylko w tym podobno rockowo-popowym brzmieniu "artysta"pogubił swoje discopolowe korzenie! "Fanki"mogą nie darować.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    4
    Paterek(2020-11-06)
  • Bardzo dobra piosenka i ciekawy projekt, trzymam kciuki
Reklama