UWAGA!

Zimowe opowieści przez telefon

 Elbląg, Zimowe opowieści przez telefon

Biblioteka Młodego Czytelnika Bulaj w Elblągu posiada w swojej ofercie możliwość zamówienia "bajek przez telefon". To propozycja dla dzieci, które tęsknią za spotkaniami w bibliotece, lubią bajki i opowieści. Wystarczy, aby rodzic/opiekun zadzwonił i umówił się na czytanie dla swojego dziecka. W styczniu czytane będą zimowe opowieści.

Propozycja skierowana do dzieci, które lubią bajki i opowieści, lubią słuchać głośnego czytania i nie mogą przyjść do biblioteki, a także do rodziców i opiekunów szukających nowych możliwości do bezpiecznego kontaktu z biblioteką, dającego jednocześnie poczucie bycia razem w miejscu, które się zna i lubi, trochę innego niż on-line.

Zamówienia na bajkę przyjmowane e-mailowo i telefonicznie z jednodniowym wyprzedzeniem, przy zgłoszeniu prosimy o podanie płci i wieku dziecka, czas czytania do 10 min, czytanie odbywa się od poniedziałku do piątku w godz. 10-16.

 

Więcej informacji:

Biblioteka Młodego Czytelnika BULAJ

Mariola Bielasta

ul. Zamkowa 1

e-mail: bulaj@bibliotekaelblaska.pl

tel. (55) 625 60 23

Aleksandra Buła, Biblioteka Elbląska

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Chetnie bym poczytal bajki dla dzieci, robie codziennie to w pracy, opowiadam je mojemu szefowi - daje je jemu jak ksiedzu na tacy musza I sa jak prawdziwe, bo lyka je i bardzo sie dziwie Inny by dawno mnie wylal i wiecej klamczucha nie trzymal zonie opowiadam rozne bajeczki. .I Ona w nie wierzy!! Ja sam uwierzylem w te bajki, czesto wieczorem wychodze do pracy i wiem, ze to kolejna bajka, bo bajka ma na imie Jola, I choc jest z innej banki? Ja znam ja jeszcze z przedszkola.
  • @Bajkopisarz - Mialo byc I choc jest z innej bajki
  • Ty przedszkolak, ladnie to tak stara w kanal puszczac, no chyba, ze jest stara!!
Reklama