UWAGA!

Zmotywuj się w bibliotece

 
Elbląg, Zmotywuj się w bibliotece

Od 8 października w Bibliotece Elbląskiej organizowane będą spotkania w cyklu "Akcja: e-motywacja", w ramach których odbędą się wideokonferencje z popularnymi osobami motywujące seniorów do działania. Gościem pierwszego będzie aktorka Emilia Krakowska. Zapraszamy na godz. 11 do Filii nr 5 na Zawadzie i Sali Audiowizualnej Biblioteki Elbląskiej. Wstęp wolny.

Projekt "Akcja: e-motywacja" zakłada przeprowadzenie pięciu spotkań w formie wideokonferencji (poprzez streaming online) z osobami ze świata telewizji, kultury, show-biznesu.
       Celem projektu "Akcja: e-motywacja" jest aktywizacja i wspieranie osób starszych w rozwoju osobistym i społecznym. Uczestnicy akcji: e-motywacji zostaną zaproszeni do udziału w przygodzie z odkrywaniem…siebie! Dodamy odwagi i uzupełnimy zapasy energii przydatne do życia aktywnego i spełnionego. Zaprosimy seniorów do spotkania "tuż za rogiem" – w przyjaznej atmosferze publicznej biblioteki. Wspólnie zmotywujemy się do działania!
       Jak to zrobimy?
       Naszym sprzymierzeńcem będzie Internet i nowe technologie, które wykorzystamy jako narzędzie do odkrywania świata i pokonywania barier społecznych. Za pośrednictwem Internetu połączymy się ze studiem. Spotkamy się 5 razy, zaczynając od 8 października. Wspólnie z innymi bibliotekami i innymi ośrodkami biorącymi udział w projekcie obejrzymy transmitowane spotkania online, będziemy mieć możliwość zadania pytania gościom transmisji i wymienimy się między sobą własnymi pomysłami na aktywność w sile wieku!
       Spotkania adresowane są do osób starszych i innych grup, które zainteresowane będą tematyką transmisji. Wywiady online będą miały charakter inspirującej rozmowy z elementami warsztatowymi. Bohaterami spotkań będą osoby znane i mniej popularne… ale równie aktywne!
       Terminy spotkań:
       8 oraz 22 października
       5 oraz 19 listopada
       3 grudnia
       Gościem pierwszego spotkania z cyklu "Akcja: e-motywacja" 8 października będzie Pani Emilia Krakowska, z którą będzie można porozmawiać o mocy współpracy - zachęcimy seniorów do angażowania się w inicjatywy grupowe, dzięki którym można często osiągnąć więcej niż w pojedynkę.
      
       Więcej informacji:
       Dział Literatury dla Dorosłych ul. Zamkowa 1, tel. 55 625 60 17
       Filia nr 5, ul. Rodziny Nalazków 20, tel. 55 625 60 95 (96)
      
Aleksandra Buła, Biblioteka Elbląska im. Cypriana Norwida
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama