UWAGA!

Zobacz i zatańcz!

Zobacz i zatańcz!

Dla tych, którzy już tańczą i dla tych, którzy dopiero przymierzają się do tego żeby zacząć „Światowid” zorganizował Maraton Taneczny. Ponad cztery godziny z różnymi formami i stylami tanecznymi w holu głównym „Światowida” już w najbliższą sobotę, 7 września. Wstęp wolny.

Przyjdź, zobacz, zatańcz i wybierz najlepszą formę dla siebie. W trakcie Maratonu Tanecznego zostanie zaprezentowana oferta Centrum Tańca „Promyk”. Będzie można zobaczyć pokazy różnych form tańca oraz samemu spróbować swoich sił na bezpłatnych warsztatach.
       Podczas dwóch pierwszych godzin imprezy warto przyjść z dzieckiem, bo właśnie wówczas zostaną pokazane propozycje dla dzieci i młodzieży. Będzie można obejrzeć tańce ludowe w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca „Młody Elbląg”, po czym wziąć udział w warsztatach z tańca ludowego. Odbędą się również pokazy i warsztaty z tańca nowoczesnego, współczesnego i towarzyskiego.
       Nie zabraknie także propozycji dla osób dorosłych. Będą warsztaty z zumby, aerodance oraz pokazy i warsztaty z lady latino i tańca towarzyskiego. Podczas Maratonu będzie można dowiedzieć się, jakie nowe formy Centrum Tańca wprowadzi w tym roku.
       - Maraton Taneczny jest zorganizowany po to, żeby na żywo zobaczyć jak wyglądają zajęcia w Centrum Tańca „Promyk” i w Elbląskim Klubie Tańca „Jantar” – mówi Joanna Karpiuk z CSE „Światowid” – Uczestnicy będą mogli poczuć klimat proponowanych zajęć, zobaczyć jak pracują instruktorzy, zatańczyć i wybrać najlepszą formę dla siebie.
       Podczas Maratonu odbędzie się również specjalny pokaz – na sali widowiskowo-sportowej zaprezentuje się Formacja Jantar Elbląg, która zatańczy układ do muzyki zespołu The Beatles - "The Beatles - The Stars Reborn". Układ ten pokażą na zbliżających się XXX Mistrzostwach Polski Formacji Tanecznych w Radomiu już 14 września. Dodatkowo na uczestników Maratonu czekają miłe niespodzianki.
       Maraton Taneczny odbędzie się w holu w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w godz. 16 – 20. Wstęp bezpłatny.
       Maraton Taneczny będzie zrealizowany przy wsparciu Prezydenta Elbląga.
      
Edyta Jasiukiewicz, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)