UWAGA!

Zostań gwiazdą Barbie

 Elbląg, Zostań gwiazdą Barbie

Młode braniewianki, jeśli lubicie i potraficie śpiewać, przed wami szansa na karierę wokalną. By spróbować swoich sił, odwiedźcie jutro (sobota, 9 października) Braniewskie Centrum Kultury. Odbędzie się tam przesłuchanie konkursowe „Barbie Talent Show”. Na trzy najlepiej śpiewające dziewczynki w wieku 3 - 10 lat, które zostaną wyłonione spośród dzieci z całej Polski, czeka wygrana: nagranie piosenki konkursowej „Bądź kim chcesz” oraz teledysku, który wyemitowany zostanie w telewizjach dziecięcych.

Ideą programu „Barbie Talent Show” – Zostań gwiazdą Barbie jest promowanie młodych talentów i wspieranie realizacji dziecięcych marzeń. Swoim przesłaniem kampania nawiązuje do linii lalek Barbie „I Can Be - Bądź kim chcesz”, które umożliwiają dziewczynkom wcielenie się w różne postaci i odgrywanie ról z dorosłego życia.
       - Wierzymy, że dzięki tej akcji wiele dzieci zacznie rozwijać swoje zdolności oraz uwierzy, że marzenia się spełniają. Sam udział w naszym programie będzie z pewnością niezapomnianym przeżyciem dla uczestników oraz ich rodziców. Wygrana, czyli udział w nagraniu teledysku, pozwoli zwyciężczyniom poczuć się przez chwilę jak prawdziwe gwiazdy - powiedział Przemysław Rosa z firmy Mattel.
      
       Nie gaśmy dziecięcych marzeń

       Castingi zostaną zorganizowane na terenie całego kraju, tak by mogły wziąć w nich udział mieszkanki zarówno wsi i małych miasteczek, jak i dużych miast wojewódzkich. Przesłuchania odbędą się w 500 placówkach, w domach kultury, szkołach podstawowych i przedszkolach. Nabór rozpoczął się 1 września a zakończy 17 października. Wszystkie dzieci wykonają piosenkę „Bądź kim chcesz”, stworzoną specjalnie na potrzeby konkursu. Wszystkie nagrania zostaną przesłuchane przez jury, które wyłoni trzy najlepiej śpiewające dziewczynki w wieku 3-10 lat.
       - Udział w projekcie może być dla dziewczynek okazją, a może początkiem, rozwijania ich pasji i zainteresowań. Oczywiście nie znaczy to, że wszystkie uczestniczki konkursu powinny dążyć do zostania gwiazdami rocka. Jednak ważne jest, aby dawać dzieciom okazję do gromadzenia licznych i różnorodnych doświadczeń, uczestniczenia w nowych sytuacjach i aktywnościach. Mają wtedy szansę odnalezienia tej, która im najbardziej odpowiada. Nie gaśmy dziecięcych marzeń, nie podkreślajmy ich nierealności – wprost przeciwnie, kształtujmy przekonanie, że każdy może wpływać na swój los, że nasze życie zależy od nas, od naszych starań i wysiłków - powiedziała dr Aleksandra Piotrowska, psycholog dziecięcy z Wyższej Szkoły Pedagogicznej Związku Nauczycielstwa Polskiego oraz Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego.
       Zwyciężczynie przejdą szkolenie wokalne w warszawskiej Warsztatowej Akademii Musicalowej. Utalentowane finalistki w listopadzie nagrają piosenkę konkursową „Bądź kim chcesz” i teledysk, który wyemitowany zostanie w telewizjach dziecięcych. Udział w konkursie jest bezpłatny.
      
       Jak się zgłosić?
       Aby wziąć udział w konkursie należy zgłosić udział dziecka do placówki organizującej casting. W Braniewie przesłuchania odbędą się w  Braniewskim Centrum Kultury, przy ul. Katedralnej 9.
       Można też pobrać piosenkę w wersji karaoke ze strony internetowej i przesłać zgłoszenie indywidualne.
       Przy zgłoszeniu do castingu wymagane jest dołączenie pisemnej zgody rodzica / opiekuna na udział dziecka w castingu oraz w teledysku (dokument można pobrać ze strony programu).
       W konkursie biorą udział wszystkie zgłoszenia - nagrania zarejestrowane podczas castingów w placówkach oraz nagrania indywidualne (nagraną piosenkę -materiał audio-video, wraz z pisemną zgodą rodzica / opiekuna na udział dziecka w konkursie) przesłane pocztą do 20 października na adres Organizatora: Laboratorium Komunikacji Sp. zo.o., ul. Szaflarska 7, 01-812 Warszawa, z dopiskiem „Casting”.
       Pełny regulamin konkursu jest dostępny na stronie programu.
      
Marta Stachowicz
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama