UWAGA!

Jedna z nich zmieni się razem z nami

 Od lewej: Anna Wiktoruk, Justyna Urbanek- Lachowicz i Irena Wegner
Od lewej: Anna Wiktoruk, Justyna Urbanek- Lachowicz i Irena Wegner (fot. Anna Dembińska)

"Co chciałaby Pani w sobie zmienić?" – pytali specjaliści z różnych dziedzin. A panie odpowiadały: "poprawić cerę", "schudnąć"," nabrać pewności siebie". Tylko, jak to określiła jedna z uczestniczek castingu, samemu trudniej sobie poradzić. Pomóc może program "Metamorfoza – Twoje piękno w dobrych rękach". Za nami casting na finalistkę i tak, jak w poprzednich edycjach, ostateczny wybór oddamy w ręce naszych Czytelników. Zobacz zdjęcia z castingu

 Z kilkudziesięciu nadesłanych zgłoszeń wybraliśmy osiem pań. To one wzięły udział w castingu, który pomoże wyłonić finalistkę.
       - Zazdroszczę pani, która wygra, to będzie ogromna przygoda. Gratuluję również odwagi, bo wiem, że jest niezbędna do tego, żeby się zgłosić do programu – mówiła Natalia Kośnik, ubiegłoroczna finalistka, która również przywitała panie.
       Później przyszedł czas na pytania od specjalistów, a były one różne. Od typowo technicznych, aż po te dotyczące motywacji czy tego, co dana osoba chciałaby w sobie zmienić.
       Ostatecznie, po burzliwej dyskusji, wybrane zostały trzy panie.
      
       Justyna Urbanek - Lachowicz 
       - Bardzo chciałabym schudnąć, zmienić coś w swoim życiu. Zasiedziałam się w domu wychowując dzieci, nic nie zrobiłam dla siebie. Jestem osobą systematyczną, więc jeśli czegoś się podejmuję to nie przestaję - mówiła podczas castingu. 
       Pani Justyna nie pracuje zawodowo – zajmuje się domem i trójką dzieci. Określa siebie jako osobę nieśmiałą i dodaje, że dla niej zgłoszenie do programu było aktem odwagi.
      
       Irena Wegner 
       Pani Irena jest informatykiem, a oprócz tego udziela się charytatywnie. Dwa lata temu próbowała dostać się do naszego programu. To doświadczenie sprawiło, że jak sama mówiła, nabrała odwagi i poczuła w sobie siłę do tego, by pomagać innym.
       - Po dwóch latach wróciłam do Metamorfozy, stwierdziłam, że jeżeli za pierwszym razem udało mi się być w pierwszej piątce, to może uda się tym razem i będę mogła skorzystać z wiedzy i doświadczenia ekspertów – dodała pani Irena podczas dzisiejszego castingu.
      
       Anna Wiktoruk 
       - Dla mnie to taka bajka o Kopciuszku. Zwykła osoba może poczuć się jak ktoś wyjątkowy, bo specjaliści dbają o nią i pomagają, dzięki czemu można nabrać pewności siebie. Nie chodzi tu więc tylko o wygląd – wyjaśniała. - Uważam, że ten program może być niesamowitą przygodą.
       Pani Anna Wiktoruk jest lekarzem weterynarii. Jak twierdzi pozory mogą bardzo mylić i czasami ten, który wydaje się odważny wcale taki nie jest. Do programu zgłosiła się po raz pierwszy.
      
       Podobnie jak w latach poprzednich ostateczny wybór zostawiamy naszym Czytelnikom, którzy zadecydują, która z Pań przejdzie metamorfozę. Wypatrujcie sondy do głosowania, która pojawi się już jutro!
      
Redakcja
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Metamorfoza

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)