UWAGA!

Metamorfoza już za nami

Kwiaty, podziękowania, a także obietnica, że od teraz będzie tylko i jeszcze lepiej - tak wyglądał ostatni dzień programu "Metamorfoza – Twoje piękno w dobrych rękach". Irena Wegner pokazała efekty swojej pracy podczas uroczystej gali finałowej. Zobacz zdjęcia i film.

Dwa lata temu próbowała dostać się do programu, ale nie udało się się. W tym roku odważyła się raz jeszcze, wysłała zgłoszenie, przeszła casting i decyzją Czytelników została finalistką Metamorfozy. Przez następne 11 tygodni grafik Ireny Wegner był napięty.
       Codzienne wizyty na siłowni, szereg zabiegów kosmetycznych, stopniowa zmiana fryzury, badanie wzroku i dobieranie okularów, praca nad uzębieniem, nabywanie nowych umiejętności, trzymanie się zasad diety i jeszcze więcej sprawiły, że teraz wygląda zupełnie inaczej.
       Zmiana to nie tylko słowa, to również twarde dowody, a te przedstawiają się następująco: 8 kg mniej, z czego 5 kg to tkanka tłuszczowa, 9 cm mniej w pasie, a w brzuchu i biodrach o 7 cm mniej.
       Irena dziękowała wszystkim, którzy przyczynili się do jej osobistego sukcesu. Obiecała również, że wytrwa w wyrobionych dobrych nawykach, żartowała, że została "wodoholiczką", podkreślała rolę sponsorów. To dzięki nim program miał rację bytu, to oni ufundowali również szereg dodatkowych prezentów. 
       - Przede wszystkim jednak dziękuję mojej córeczce, Agatce, która mnie wspierała przez cały ten czas – mówiła tegoroczna Finalistka programu i w tym momencie wzruszenie wzięło górę, nie obyło się bez łez.
       Oprawę gali finałowej, która odbyła się w Hotelu Elbląg, uświetnił pokaz mody, a także występ Basi Kawy z zespołem. Cały czas wyświetlane były również zdjęcia Michała Pawłowicza, które podkreśliły przemianę.
      
       Program "Metamorfoza – Twoje piękno w dobrych rękach" dobiegł końca. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim sponsorom, którymi byli:
      
      
Centrum Dietetyczne Naturhouse
      
Dan Hen 
      
Hotel Elbląg 

 

 Kwiaciarnia Klimaty
      
Medesta Dermatologia i Medycyna Estetyczna
       Michał Pawłowicz
      
Perfumeria Douglas
       Poradnia Stomatologiczna Bella Dent 
       Pracownia Doradztwa Personalnego Edukacji i Terapii Bogumiły Salmonowicz
       Salon Urody Marzeny Gross
       Salon Jubilerski Agat 
       Salon Optyczny Wzrokownia
       Studio Fitness Odessa
      
Sklep Rowerowy Neksus 
       Visage Hair Professionals
      

mw
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama