UWAGA!

Odwagi kobieto!

 Elbląg, Odwagi kobieto!
fot. Joanna Reiss-Binda

Chcesz zmienić się wiosną, żeby latem zachwycić wszystkich znajomych i nieznajomych? Szukasz sposobu albo motywacji do zmian? Chętnie Ci w tym pomożemy. Przeżyj przygodę swojego życia: zgłoś się do szóstej edycji programu "Metamorfoza - Twoje piękno w dobrych rękach".

Nie masz pomysłu na siebie? Jesteś znudzona odbiciem w lustrze? Chcesz pozbyć się tłuszczu, nabrać energii i tak zwyczajnie zadbać o siebie? Chciałabyś coś zmienić, ale właściwie nie wiesz czy chodzi o sukienkę, czy o makijaż? To znaczy, że program "Metamorfoza – Twoje piękno w dobrych rękach" jest właśnie dla Ciebie! Nie czekaj, już dziś wyślij swoje zgłoszenie i przekonaj nas, że to właśnie Ty powinnaś zostać finalistką.
      
       Czeka Cię dużo pracy i wysiłku, ale efekty będą oszałamiające. Nad Twoją zmianą będzie pracował cały sztab specjalistów, m.in. dietetyk, trener personalny, kosmetyczka, wizażysta, fryzjer, lekarz medycyny estetycznej, dentysta, terapeuta. Dojdą do tego niesamowite prezenty - idealnie dopasowane ubrania, bielizna, biżuteria, kosmetyki, okulary czy profesjonalna sesja fotograficzna.
      
       Wystarczy, że do poniedziałku, 14 marca, wyślesz maila ze zgłoszeniem do szóstej edycji programu "Metamorfoza – Twoje piękno w dobrych rękach".
      
       Zgłoszenie do konkursu powinno zawierać: imię i nazwisko, numer telefonu, wiek (od 30 do 55 lat), wagę, dwa zdjęcia: całej sylwetki i twarzy (z uśmiechem ukazującym zęby) oraz krótkie uzasadnienie udziału w konkursie. Należy je wysłać na adres: metamorfoza@portel.pl
      
       W zgłoszeniu kandydatki powinny zawrzeć informację na temat przebytych lub przewlekłych chorób, stosowanych na co dzień leków oraz informację o tym, czy w ostatnich sześciu miesiącach były w ciąży i czy karmią piersią. Niekompletne zgłoszenia nie będą rozpatrywane.
      
       Uwaga: Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na publikowanie wizerunku w trakcie trwania Metamorfozy oraz po jej zakończeniu w Elbląskiej Gazecie Internetowej portEl.pl oraz w innych lokalnych mediach. Wizerunki Pań, które nie zakwalifikują się do kolejnego etapu nie będą publikowane.

      
Redakcja
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Metamorfoza

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama