UWAGA!

Ostatnia szansa na zmianę

 Elbląg, Urszula Plewka (z prawej strony) i Natalia Kośnik - finalistki poprzednich edycji
Urszula Plewka (z prawej strony) i Natalia Kośnik - finalistki poprzednich edycji (fot. z lewej Joanna Reiss- Binda, z prawej Karol Bannach)

Kobiety to bohaterki dnia codziennego. Wiele potrafią zrobić, by uszczęśliwić bliskich, ale czy umieją dać trochę szczęścia i sobie? Nie zawsze. Teraz może się to zmienić, bo wiosna to pora, kiedy każdy może dosłownie rozkwitnąć. Zapraszamy do udziału w szóstej edycji programu "Metamorfoza – Twoje piękno w dobrych rękach". Na zgłoszenia czekamy tylko do jutra.

Wiosna to najlepszy moment, by zrzucić trochę kilogramów, wyszlifować formę po to, by latem brylować i cieszyć się dobrą sylwetką. I Ty masz na to szanse! Wystarczy, że wyślesz swoje zgłoszenie do naszego programu. Nad Twoją zmianą będzie pracował cały sztab specjalistów, m.in. dietetyk, trener personalny, kosmetyczka, wizażysta, fryzjer, lekarz medycyny estetycznej, dentysta, terapeuta. Dojdą do tego niesamowite prezenty - idealnie dopasowane ubrania, bielizna, biżuteria, kosmetyki, okulary czy profesjonalna sesja fotograficzna.
      
       Specjalnie dla was wydłużyliśmy termin zgłoszeń. Możecie je wysyłać do poniedziałku, 21 marca, do godz. 12. 
      
       Zgłoszenie do konkursu powinno zawierać: imię i nazwisko, numer telefonu, wiek (od 30 do 55 lat), wagę, dwa zdjęcia: całej sylwetki i twarzy (z uśmiechem ukazującym zęby) oraz krótkie uzasadnienie udziału w konkursie. Należy je wysłać na adres: metamorfoza@portel.pl
      
       W zgłoszeniu kandydatki powinny zawrzeć informację na temat przebytych lub przewlekłych chorób, stosowanych na co dzień leków oraz informację o tym, czy w ostatnich sześciu miesiącach były w ciąży i czy karmią piersią. Niekompletne zgłoszenia nie będą rozpatrywane.
      
      
Uwaga: Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na publikowanie wizerunku w trakcie trwania Metamorfozy oraz po jej zakończeniu w Elbląskiej Gazecie Internetowej portEl.pl oraz w innych lokalnych mediach. Wizerunki Pań, które nie zakwalifikują się do kolejnego etapu nie będą publikowane.
      
Redakcja
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Metamorfoza

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama