UWAGA!

W duecie zawsze raźniej

 Elbląg, Natalia Kośnik - finalistka jednej z poprzednich edycji
Natalia Kośnik - finalistka jednej z poprzednich edycji (fot. Joanna Reiss- Binda)

Jeśli szukasz swojej drogi, jeśli chcesz zmienić swoje życie, jeśli czujesz, że potrzebujesz motywacji i wsparcia w zmianie nawyków - zgłoś się do nas! Rozpoczynamy kolejną edycję programu Metamorfoza - Wasze piękno w dobrych rękach. I tym razem szukamy nie jednej pani, a dwóch!

W tym roku stawiamy na kobiece duety. Do tegorocznej edycji Metamorfozy zgłaszać się mogą przyjaciółki, siostry, mamy i córki, kuzynki... Kobiety, które czują ze sobą więź. Kobiety, które będą dla siebie wsparciem w trudniejszych momentach i szczerze będą się cieszyć ze swoich wzajemnych sukcesów. Szukamy kobiet, które lubią przebywać w swoim towarzystwie i pragną zmienić coś w swoim życiu. Takich, które będą potrafiły pogodzić codzienne obowiązki z Metamorfozą i takich, które są zdecydowane na ogromne zmiany, które nadejdą. Takich, którym chce się chcieć.
       W tegorocznej, już 7. edycji programu Metamorfoza nacisk kładziemy na zdrowe nawyki i aktywne sposoby spędzenia czasu, a także na wydobycie piękna, które kryje się w każdej kobiecie. Przez miesiąc panie, które będą się zmieniały, będą pod opieką naszych specjalistów m.in. z zakresu: dietetyki, kosmetologii, fryzjerstwa, mody, sportu, którzy przeprowadzą przez cały proces tej wiosennej przemiany, a także zmotywują, doradzą, pomogą.
      
       Zgłaszać mogą się panie w wieku od 20 do 60 lat. Na zgłoszenia czekamy jedynie do 24 maja.
      
       Zgłoszenie do konkursu powinno zawierać: imiona i nazwiska, numery telefonów, wiek, wagę, po dwa zdjęcia: całej sylwetki i twarzy (z uśmiechem ukazującym zęby) oraz krótkie uzasadnienie udziału w konkursie. Należy je wysłać na adres: metamorfoza@portel.pl
      
       W zgłoszeniu kandydatki powinny zawrzeć informację kim dla siebie są, a także na temat przebytych lub przewlekłych chorób, stosowanych na co dzień leków oraz informację o tym, czy w ostatnich sześciu miesiącach były w ciąży i czy karmią piersią. Niekompletne zgłoszenia nie będą rozpatrywane.
      
       Uwaga: Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na publikowanie wizerunku w trakcie trwania Metamorfozy oraz po jej zakończeniu w Elbląskiej Gazecie Internetowej portEl.pl oraz w innych lokalnych mediach. Wizerunki Pań, które nie zakwalifikują się do kolejnego etapu nie będą publikowane.

      
      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Metamorfoza

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama